50 000 AZN-dək kreditlə il bitməmiş planlarını tamamla
50 000 AZN-dək kreditlə il bitməmiş planlarını tamamlaYelo Bank ilsonunadəkgerçəkləşdirilməli olduğun planlarına istehlak krediti ilə dəstək olmağahazırdır.
azxeber.com xəbər verir ki, xüsusilə, qarşıdan gələn Black Friday fürsətləri və Yeni il ilə bağlıəlavə vəsaitə ehtiyacın varsa, Yelo Bank 50 000 AZN-dək nağd pul kreditini 59 ayadək sərfəli ödəmə şərtləri ilə təklif edir.
Krediti rahatlıqla əldə etməyin üçünBank müxtəlif yollar təklif edir: Filialdan birbaşa rəsmiləşdirmə üçün ən yaxınYelo Bank xidmət mərkəzinə yaxınlaşa, 981 Çağrı Mərkəzi ilə əlaqə saxlaya və yayelo.az saytında sorğu yaratmaqla onlayn sifariş edə bilərsən.
Daha rahat seçim axtarırsansa, Yelo App banka gəlmədəntam onlayn kredit təklif edir. Tətbiqin avtoskorinq funskiyası sayəsində cəmi 2 dəqiqəərzində kredit müraciəti təhlil edilir və təsdiqlənir. Vəsait Yelo kartıolanların birbaşa kart hesabına köçürülür. Əks halda vəsait Bankdan hədiyyəkart şəklində ünvana kimi pulsuz çatdırılır.
Yelo Bank ilə arzularına çatmaq daha asandır!Vaxt itirmədən kredit almaq üçün elə indi müraciət et, planlarına bir addımdaha yaxın ol: