AccessBank SIBOS 2022 Beynəlxalq Bankçılıq Forumunda
AccessBank SIBOS 2022 Beynəlxalq Bankçılıq ForumundaAccessBank ənənəviolaraq keçirilən SIBOS 2022 Bankçılıq Forumunda iştirak edir.
azxeber.com xəbər verir ki, Amsterdamda baştutan tədbirdə Bankı Beynəlxalq Əlaqələr və Xəzinədarlıq departamentinin rəhbəri Dinara Cavadova təmsil edir. O, forum çərçivəsində RaiffeisenBank International, Societe Generale, Deutsche Bank kimitərəfdaş banklarla görüşəcək: "SİBOS bank sektorunda çalışanlar üçün müzakirələraparmaq və ən son bankçılıq trendləri ilə tanış olmaq üçün əsas fürsətdir.Forum həm də mövcud tərəfdaşlarla bir araya gəlmək, yeniləri ilə tanış olmaqüçün geniş imkanlar yaradır."
Ümumdünya Banklararası Maliyyə Telekommunikasiya Cəmiyyəti(SWIFT) tərəfindən təşkil olunan SİBOS qlobal pandemiyadan sonra ilk dəfədirki, canlı ünsiyyət şəklində keçirilir.
Qlobal maliyyə təşkilatları, fintex və müstəqil ekspertlərinqatıldığı SİBOS 2022-in əsas mövzusu "Dəyişən dünya üçün mütərəqqi maliyyə"dir.Tədbirdə 250-dən çox məruzəçi rəqəmsalmühit, qeyri-müəyyənlikdə uğur qazanmaq, davamlıinkişaf və biznes etikası mövzularında çıxış edəcəklər.
AccessBank Azərbaycanda mikromaliyyələşdirmə lideri olaraq, 2002-ciildən kiçik və orta bizneslərə xidmət göstərir. Bankın səhmdarları sırasındaAsiya İnkişaf Bankı, Avropa İnvestisiya Bankı, Beynəlxalq Maliyyə Korporasiyasıkimi beynəlxalq təşkilat və qurumlar yer alır. Bankın 15-i Bakıda, 14-ü bölgələrdəolmaqla, 29 filialı fəaliyyət göstərir.
saytına, və ya bankın sosial şəbəkələrdə (Facebook, Instagram, LinkedIn) hesablarına daxil olmaq olar.
AccessBank SIBOS 2022 Beynəlxalq Bankçılıq ForumundaAccessBank SIBOS 2022 Beynəlxalq Bankçılıq ForumundaAccessBank SIBOS 2022 Beynəlxalq Bankçılıq Forumunda