AccessBank yeni konseptli növbəti filialını təqdim edir - FOTOLAR
AccessBank yeni konseptli növbəti filialını təqdim edir - FOTOLARAccessBank filial şəbəkəsini artırmaqla əhatə dairəsini genişləndirməyə və keyfiyyətli bank xidmətlərini əlçatan etməyə davam edir.
azxeber.com xəbər verir ki, bank, bu dəfə Mərdəkan filialını yeni konseptdə müştərilərin xidmətinə təqdim edib. Yeni konsepsiya əsasında təmir edilən filial qəsəbənin mərkəzində - Serqey Yesenin küçəsi 2a ünvanında yerləşir. Filial müştərilərə hesablaşma-kassa əməliyyatları, əmanətlər, müxtəlif növ kreditlər, plastik kartlar, pul köçürmələri, valyuta mübadiləsi və s. bank xidmətlərini təklif edir.
AccessBank filial şəbəkəsinin yenilənməsi və genişləndirilməsi layihəsinə ötən ildən başlayıb. İlkin olaraq, Bankın Binəqədi filialında yenidənqurma işləri aparılıb.
Daha sonra Şəmkir filialının açılışı reallaşdırılıb. Layihəyə uyğun olaraq,  digər filialların da yeni konsepsiyaya uyğun əsaslı təmir olunması, yeni filial və nümayəndəliklərin açılması nəzərdə tutulub.
AccessBank yeni konseptli növbəti filialını təqdim edir - FOTOLARAccessBank yeni konseptli növbəti filialını təqdim edir - FOTOLARAccessBank yeni konseptli növbəti filialını təqdim edir - FOTOLAR