Ağstafada abadlıq-quruculuq işləri həyata keçirilib - FOTOLAR
Ağstafada abadlıq-quruculuq işləri həyata keçirilib - FOTOLARAzərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyevin tapşırıq və tövsiyələrinə uyğun olaraq respublikamızın hər yerində olduğu kimi, Ağstafa rayonunda da əhalinin rifah halının yaxşılaşdırılmasına xidmət edən sosial infrastruktur layihələrin icrası daha geniş vüsət almaqdadır.
Bu istiqamətdə son günlərdə görülən işlər çərçivəsində Ağstafa şəhəri, Hüseyn Arif küçəsində yerləşən 33 mənzilli yaşayış binasının həyətinə yeni asfalt örtüyü salınmış, sakinlərin asudə vaxtlarının səmərəli təşkili məqsədi ilə ərazidə iki ədəd söhbətgah quraşdırılmışdır.
Heydər Əliyev prospektində iki mərtəbəli çoxmənzilli yaşayış binasının ətrafında da abadlıq işləri aparılaraq həyətinə yeni asfalt örtüyü salınmış, həmçinin binanın fasadında təmir-bərpa işləri görülmüşdür.
Ağstafada abadlıq-quruculuq işləri həyata keçirilib - FOTOLARAğstafada abadlıq-quruculuq işləri həyata keçirilib - FOTOLARAğstafada abadlıq-quruculuq işləri həyata keçirilib - FOTOLARAğstafada abadlıq-quruculuq işləri həyata keçirilib - FOTOLARAğstafada abadlıq-quruculuq işləri həyata keçirilib - FOTOLARAğstafada abadlıq-quruculuq işləri həyata keçirilib - FOTOLAR/ azxeber.com