Anar Quliyev Qazaxda vətəndaşları qəbul edib - FOTOLAR
Anar Quliyev Qazaxda vətəndaşları qəbul edib - FOTOLARDövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri Anar Quliyev növbəti vətəndaş qəbulunu mayın 23-də Qazax şəhərində keçirib.
Anar Quliyev Qazaxda vətəndaşları qəbul edib - FOTOLARBildirilib ki, qəbuldan öncə Ümummilli Lider Heydər Əliyevin abidəsi ziyarət edilib, önünə gül dəstələri qoyularaq xatirəsi hörmət və ehtiramla anılıb.
Anar Quliyev Qazaxda vətəndaşları qəbul edib - FOTOLARSonra Qazax, Ağstafa, Tovuz, Gədəbəy və Şəmkir rayon sakinlərini qəbul edən Anar Quliyev vətəndaşların əsasən layihələndirmə, tikintiyə icazə icraatı ilə bağlı suallarını cavablandırıb. Qaldırılan məsələlərin əksəriyyəti yerində həll edilib, digərlərinin həllinə dair aidiyyəti üzrə müvafiq tapşırıqlar verilib.
Anar Quliyev Qazaxda vətəndaşları qəbul edib - FOTOLARSəfər çərçivəsində Komitə sədri Anar Quliyev həmçinin Qazax Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Rəcəb Babaşovla görüşüb.
Anar Quliyev Qazaxda vətəndaşları qəbul edib - FOTOLARGörüş zamanı Qazax şəhərinin Baş Planının icra vəziyyəti, həyata keçirilən layihələr, habelə sakinlərin həyat səviyyəsinin yaxşılaşdırılmasına yönəlmiş növbəti addımlar müzakirə edilib.
Anar Quliyev Qazaxda vətəndaşları qəbul edib - FOTOLARAnar Quliyev Qazaxda vətəndaşları qəbul edib - FOTOLARAnar Quliyev Qazaxda vətəndaşları qəbul edib - FOTOLARAnar Quliyev Qazaxda vətəndaşları qəbul edib - FOTOLAR