AZAL-dan "Uçuran Cümə" kampaniyası: aviabiletlərə 30%-dək endirim
AZAL-dan Azərbaycanın milli aviadaşıyıcısı AZAL sərnişinlərüçün səyahətləri daha əlçatan etmək məqsədilə "Uçuran Cümə" kampaniyasına startverib.
26 noyabr–1 dekabr tarixlərində sərnişinlər AZAL-ın 50-dən çox istiqaməti üzrə aviabiletləri 30%-dək endirimlə əldə edə biləcəklər.Təklif 2024-cü il noyabrın 30-dan 2025-ci il aprelin 30-na kimi həyata keçirilənreyslərə şamil olunur.
Endirim kampaniyası müntəzəm beynəlxalquçuşların ekonom büdcə, premium ekonom və biznes sinifi tarifləri üçün keçərlidir,lakin vergi və yığımlara tətbiq edilmir.
Qeyd edək ki, kampaniya yüksək tələbatdövrlərini, həmçinin kodşerinq, çarter və ölkədaxili uçuşları əhatə etmir.Endirimli biletlərin sayı məhduddur.
Aviabiletləri rəsmi www.azal.az saytından, aviaşirkətin mobil tətbiqindən,eləcə də AZAL-ın kassalarından və akkreditə olunmuş agentliklərindən əldə etməkmümkündür. Mobil tətbiqi yükləmək üçün linkə keçid edə bilərsiniz: