AZAL Dubayın daha bir aeroportuna uçuşlara başlayır və Batumiyə reyslərin müddətini uzadır
Azərbaycanın milli aviadaşıyıcısı AZAL sərnişinlərədaha geniş səyahət imkanları təqdim etmək məqsədilə Dubayın daha bir havalimanına uçuşlara başlayır və Batumiyə reyslərin müddətini uzadır.
azxeber.comxəbər verir ki, AZAL 2024-cü il noyabrın 8, 11, 13 və 20-də Bakı-Dubay-Bakı marşrutu üzrəəlavə reyslər həyata keçirəcək. Uçuşlar Bakı aeroportundan Dubayın Əl-MəktumBeynəlxalq Hava Limanına yerinə yetiriləcək. Bu hava limanının bir çox hotellərəyaxın yerləşməsi Dubaya səfəri sərnişinlər üçün daha cəlbedici edir.
Həmçinin AZAL Batumi istiqamətində uçuşları2025-ci ilin yanvarın 12-nə kimi uzadıb. Bu marşrut üzrə uçuşlar həftədə iki dəfə— cümə və bazar günləri həyata keçiriləcək ki, bu da sərnişinlərə Gürcüstanın məşhurkurort şəhərinə səyahətlərini rahat şəkildə planlaşdırmaq imkanı verir.
Bundan əlavə, aviaşirkət 2025-ci il martın14-dən 28-nə kimi Batumiyə aviabiletlərin satışını elan edir. Səyahətçilərbahar tətillərində səfərlərini əvvəlcədən planlaşdıra bilərlər.
AZAL aviadaşımalara artan tələbatıqarşılamaq üçün müxtəlif addımlar atır və xüsusilə tələbatın yüksək olduğudövrlərdə sərnişinlərinə əlverişli şərtlər təklif etməyə çalışır.
Aviabiletləri rəsmi www.azal.az saytından,aviaşirkətin mobil tətbiqindən, eləcə də AZAL-ın kassalarından və akkreditəolunmuş agentliklərindən əldə etmək mümkündür.