AZAL sərnişinlərin rahatlığını artırmaq üçün yeni onlayn xidmətlər təqdim edir
AZAL sərnişinlərin rahatlığını artırmaq üçün yeni onlayn xidmətlər təqdim edirAzərbaycanın milliaviadaşıyıcısı AZAL xidmət keyfiyyətini daha da artırmaq məqsədilə yeni onlaynxidmətlər təqdim etməyə davam edir.
azxeber.com xəbər verir ki, "GetTransfer", "Airalo" və "Booking" platformaları ilə əməkdaşlıq çərçivəsində aviaşirkət müştərilərinə əlavəimkanlar yaradır.
AZAL sərnişinlərinətəqdim olunan yeniliklərdən biri "GetTransfer"platformasıdır. Bu xidmət vasitəsilə sərnişinlər səfər etdikləri ölkədən asılıolmayaraq hava limanından transferi öncədən sifariş edə bilərlər. Bu, səyahətrahatlığını artırmağa və vaxt itkisini minimuma endirməyə imkan verir.
Bundan əlavə,aviaşirkət "Airalo"platformasının eSIM xidmətini də istifadəyə təqdim edir. Bu yenilik sərnişinlərəfiziki SIM-karta ehtiyac olmadan dünyanın istənilən yerində əlaqədə olmağaimkan yaradır. Beləliklə, yüksək rouminq xərclərindən azad olaraq yerli mobiloperator axtarmaq zərurəti aradan qalxır.
AZAL həmçinin "Booking"platforması ilə əməkdaşlıq çərçivəsində sərnişinlərə hotel rezervasiyası xidmətinitəklif edir. Bu yenilik sayəsində sərnişinlər yalnız uçuş biletlərini deyil,eyni zamanda səyahət müddətində qalacaq məkanlarını da əvvəlcədən planlaşdırabilərlər.
Qeyd edək ki,AZAL-ın rəsmi www.azal.azsaytında və mobil tətbiqində də yer almış xüsusi keçidlər vasitəsilə sözügedənxidmətlərdən faydalanan sərnişinlər üçün özəl kampaniyalar və endirimlər nəzərdətutulub.