Azər Türk Bank VII Beynəlxalq Bankçılıq Forumunun rəsmi tərəfdaşıdır
Azər Türk Bank VII Beynəlxalq Bankçılıq Forumunun rəsmi tərəfdaşıdırDövlət bankı Azər Türk Bank Bakıda keçirilən VIIBeynəlxalq Bankçılıq Forumunun işində ("IBF 2023") rəsmi tərəfdaş olaraqiştirak etmişdir.
Azərbaycan Banklar Assosiasiyası, AzərbaycanRespublikasının Mərkəzi Bankı, İqtisadi İslahatların Təhlili və Kommunikasiyası Mərkəzinin dəstəyi ilə "Etibarlı, təhlükəsiz və dayanıqlı bankçılıq" devizialtında həyata keçirilən tədbirdə maliyyə sektorundakı innovasiyalarla bağlı sərgidə nümayiş etdirilmişdir.
SərgidəAzər Türk Bank tərəfindən təşkil edilmiş stend iştirakçılar tərəfindən maraqlaqarşılanmışdır. Burada Bankın rəqəmsal xidmət və məhsulları sərgilənmiş,eləcə də atb kart sahibi olmaq istəyənlərin müraciətləri rəsmiləşdirilərəkyerindəcə həll edilmişdir.
Bankınməhsul və xidmətləri barədə ətraflı məlumatı saytından, bankın sosial şəbəkələrdəki rəsmi korporativ səhifələrindən,WhatsApp (055) 7770 945,yaxud 945 nömrəli Çağrı Mərkəzindən əldəedə bilərsiniz. / azxeber.com