Azər Türk Bankın rəqəmsal debit kartını hər kəs onlayn əldə edə biləcək
Dövlət bankı Azər Türk Bankın atb360 mobil tətbiqində yeni istifadəyə verilmiş xidmət sayəsində hər birşəxs rəqəmsal atbcard debit kartına tamamilə ödənişsiz və saniyələr ərzindərahatlıqla sahib ola biləcəkdir.
azxeber.com xəbər verir ki, öncə tətbiqdə qeydiyyatdan keçilir, daha sonra SİMA identifikasiyanı keçməklə kart sifariş edilir. Saniyələr ərzində rəqəmsal kartatb360 cüzdanında aktiv olur
Əgər müştəri kartın çap versiyasını almaq istəyərsə, o zamantətbiqdə sifariş edib, təhvil almaq üçün Bankın filialını qeyd edir. Kartın çapversiyası 15 AZN təşkil edir.
Qeyd edək ki, atb360 mobil əlavəsini AppStore və ya GooglePlay-dən mobil telefona yükləmək mümkündür.
Xatırladırıq ki, rəqəmsal kart vasitəsilərahatlıqla onlayn ödənişlər həyata keçirə və kartı Google Pay və Apple Paycüzdanlarına əlavə etməklə təmassız ödənişləri icra etmək olar.
Eyni zamanda card-to-card və müştəriyə məxsus digərhesab və kartlardan köçürmə vasitəsilə balansın artırılması mümkündür.
Həmçinin card-to-card və NFC texnologiyasınıdəstəkləyən bankomat vasitəsilə kart hesabından məxaric əməliyyatlarını yerinəyetirmək olar.
Bankınməhsul və xidmətləri barədə ətraflı məlumatı saytından, bankın sosial şəbəkələrdəki rəsmikorporativ səhifələrindən, WhatsApp (055) 7770945, yaxud 945 nömrəliÇağrı Mərkəzindənəldəedə bilərsiniz.