Xırdalanda gənc qız itkin düşdü
Xırdalanda 17 yaşlı qız itkin düşüb. KONKRET.azxəbər verir ki, bu barədə reporta onun yaxınları məlumat verib. Bildirilib ki, Xırdalan şəhəri Şəfiqə Əfəndizadə küçəsi, 3 ünvanında yaşayan 19 avqust 2007-ci il təvəllüdlü Məmmədov
DÇ-2026: bu gün seçmə mərhələnin ilk oyunları keçiriləcək
Bu gün futbol üzrə 2026-cı il dünya çempionatının seçmə mərhələsində Avropa zonası üzrə görüşlər start götürəcək. "Report"a istinadən xəbər verir ki, ilk oyun günündə 6 qarşılaşma keçiriləcək. Matçlar G, H və
"Oyunçuların çoxu oruc tutur, hörmətlə yanaşırıq"
Azərbaycan milli komandasının baş məşqçisi Fernandu Santuş Belarusla oyundan öncə mətbuat konfransında iştirak edib. xəbər verir ki, portuqal mütəxəssis jurnalistlərin suallarını cavablandırıb. – Səbuhi Abdullazadənin mətbua
Gürcülər erməniləri DARMADAĞIN ETDİ
Ermənistan milli futbol komandası Tiflisdə "Millətlər Liqası"nın pley-off mərhələsinin cavab oyununda Gürcüstan komandasına böyük hesabla uduzub. "Sputik Gürcüstan"a istinadən xəbər verir ki, ikinci hissəni
UFC çempionu İrlandiya prezidenti ola bilər
Dublindəki Triniti Kollecinin siyasət elmləri professoru Qeyl Makelroy UFC-nin keçmiş ikiqat çempionu Konor Makqreqorun (yarımyüngül və yüngül çəki dərəcələrində) İrlandiya prezidenti olmaq şanslarını qiymətləndirib. -a istinadə
Millimizin oyunçusu: Azərbaycan xalqından üzr istəyirik
Toparlanaraq hər kəsə güclü Azərbaycanı göstərəcəyik. xəbər verir ki, bunu Teleqraf-a açıqlamasında Azərbaycan milli komandasının futbolçusu Mert Çelik Belarus yığmasına 0:2 hesabı ilə məğlub olduqları yoxlama oyunundan sonr
azerbaycan xeberleri yeni xeberler son xeberler dunyada son xeberler cəbhədən ən son xəbərlər qurban bayrami 2025 şou biznes xəbərləri