Azərbaycan millisi Belarusa da məğlub oldu
Azərbaycan millisi yoldaşlıq görüşündə Belarusa məğlub olub. -a istinadla xəbər verir ki, Masazırdakı "Bank Respublika Arena"da keçirilən matç rəqib komandanın 2:0 hesablı qələbəsi ilə yekunlaşıb. Qolları Azərbayca
Lənkəran komandası Azərbaycan çempionatından kənarlaşdırıldı
AFFA İntizam Komitəsi U-13 Qızlar Liqasında çıxış edən "Xan Lənkəran"ı yarışdan kənarlaşdırıb. milli assosiasiyanın rəsmi saytına istinadən xəbər verir ki, buna komandanın heyətində "Şəfa" ilə qarşılaşmad
"Fənərbağça"nın əsas hücumçusu zədələndi
Bosniya və Herseqovina millisinin hücumçusu Edin Dzeko burnundan zədələnib.  trend-ə istinadən xəbər verir ki, 37 yaşlı forvard DÇ-2026-nın seçmə mərhələsində Rumıniyaya qarşı matçda xəsarət alıb və fasilədə əvəzlənib. "Fənərbağça"nı
"Neftçi" bu gün Misli Premyer Liqasında "Araz-Naxçıvan"la üz-üzə gələcək. xəbər verir ki, XXVII turun oyunu saat 16:45-də start götürəcək. "Neftçi Arena"dakı qarşılaşmanı İnqilab Məmmədov idar
Azərbaycanın U-17 millisi ikinci yoxlama görüşündə də məğlub oldu
Minskdə təlim-məşq toplanışında olan Azərbaycanın 17 yaşadək futbolçulardan ibarət millisi ikinci yoxlama görüşündə də məğlub olub. AFFA-nın mətbuat xidmətinə istinadən xəbər verir ki, Aqil Nəbiyevin baş məşqçisi olduğu komand