Beynəlxalq Təhlükəsizlik Qüvvələrinin (ISF) komandanı, general-mayor Casper Ceffers ABŞ-də Sülh Şurasının ilk iclasında bəyan edib ki, beş ölkə Qəzza zolağına Beynəlxalq Sabitləşdirmə Qüvvələrinin tərkibində qoşun göndərməy
Mehriban Əliyeva növbəti beş il müddətinə yenidən Azərbaycan Gimnastika Federasiyasının (AGF) prezidenti (İcra Komitəsinin sədri) seçilib. Bu barədə  -a AGF-dən məlumat verilib. Azərbaycan Gimnastika Federasiyasının hesabat-seçk
Dövlət Təhlükəsizliyi Xidmətinin (DTX) keçirdiyi əməliyyatla saxlanılan AXCP sədri Əli Kərimli və partiyanın Rəyasət Heyətinin üzvü Məmməd İbrahimin barəsində seçilmiş həbs qətimkan tədbirinin uzadılması ilə bağlı qərarda
"Ən təhlükəsi hücumlar deyil, bizim susmağımızdır
Emin Əfəndi,. Lev Tolstoy deyirdi ki, insan üçün ən təhlükəli an məqsədə çatdığı andır, çünki həmin anda o, nəyə sahib olduğunu unutmağa başlayır. Biz də bunu yaşadıq. Bir vaxtlar torpaqlarımızın bir kəndinin belə geri qayıdacağın
Ermənistan Baş naziri Nikol Paşinyan ABŞ-yə işgüzar səfərə gedib. xəbər verir ki, bu barədə məlumatı Paşinyanın mətbuat katibi Nazeli Baqdasaryan feysbuk hesabında açıqlayıb. Onun sözlərinə görə, Ermənistan Baş naziri Vaşinqtond
son xeberler azerbaycan xeberleri yeni xeberler sonxabar az valyuta mezenesi bu gunun xeberleri haqqinda melumat xeberler bu qun