Aparılacaq təmir işləri ilə əlaqədar olaraq Bakı şəhərinin bəzi ərazilərində nəqliyyat vasitələrinin hərəkətinə müvəqqəti məhdudiyyət tətbiq ediləcək.  xəbər verir ki, bu barədə Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliy
Cenevrədə Ukrayna, Rusiya və ABŞ arasında danışıqlar başa çatdı
Cenevrədə Rusiya, ABŞ və Ukrayna arasında danışıqlar başa çatıb. Bu barədə Rusiya Prezidentinin köməkçisi Vladimir Medinski bildirib. Onun sözlərinə görə, təxminən iki saat davam edən danışıqlar çətin, lakin işgüzar olub
Prezidentdən bir sıra dövlət qurumlarının fəaliyyətinin təkmilləşdirilməsi ilə bağlı FƏRMAN
Prezident İlham Əliyev bir sıra dövlət qurumlarının fəaliyyətinin təkmilləşdirilməsi haqqında Fərman imzalayıb. -a istinadən xəbər verir. Fərmana əsasən, aşağıdakı büdcə təşkilatları yaradılır:. 1. Azərbaycan Respublikas
Netanyahu İranla bağlı ELƏ SÖZLƏR DEDİ Kİ... - Gərginlik PİK HƏDDƏ
Netanyahu İsrailə hücum ediləcəyi təqdirdə "təsəvvürəgəlməz" cavab zərbəsi barədə İran rəhbərlərini xəbərdar edib. xəbər verir ki, İsrailin baş naziri bildirib ki, əgər Tehran ayətullahları İsrailə hücum etsələr
Gürcustan vətəndaşı olan azərbaycanlı fəal Samirə Bayramova İrakli Kobaxidzeyə açıq məktub yazıb. -a istinadən xəbır verir ki, sosial şəbəkələrdə geniş yayılan və müzakirələrə səbəb olan məktubu təqdim edir:. "Əslind
Dövlət əleyhinə çağırışlarda təqsirləndirilən Ərəstun Oruclunun cinayət işi üzrə məhkəmənin yekun prosesi keçirilib. Bu gün Bakı Ağır Cinayətlər Məhkəməsində hakim Babək Pənahovun sədrliyi ilə keçirilən prosesdə qiyabi hök
22 fevralda İranın yol və şəhərsalma naziri və Azərbaycanla İran arasında iqtisadi, ticarət və humanitar sahələrdə əməkdaşlıq üzrə Dövlət Komissiyasının İran tərəfindən sədri Fərzanə Sadeq Azərbaycana səfər edəcək. xəbə
Bakı və Moskva arasında gərginlik alovlana bilər - Təyyarə faktoru gündəmdə
Rusiya tərəfinin AZAL təyyarəsi ilə bağlı istintaq materiallarını tam şəkildə açıqlamaması Azərbaycan–Rusiya münasibətlərində yeni gərginliklə bağlı müzakirələri gündəmə gətirib. Rusiya tərəfinin AZAL təyyarəsi ilə bağl
Yaxın Şərqdə gərginlik pik həddə çatıb. -ın məlumatına görə, ABŞ-ın hərbi qüvvələrinin bölgəyə sürətlə cəmləşdirilməsi, Vaşinqtonun Tehrana verdiyi vaxt limiti və İran rəsmilərinin sərt bəyanatları mümkün hərbi toqquşma ehtimalın