Şahrudin heyətdən çıxarıldı, yerinə o gəlir
Şahrudin Məhəmmədəliyev Azərbaycan millisinin heyətindən çıxarılıb. KONKRET.azAFFA-nın mətbuat xidmətinə istinadən xəbər verir ki, buna qapıçının zədələnməsi səbəb olub. Onun əvəzinə "Səbail"in üzvü Əlirza Müştəbazad
Fazil Mustafa SƏRT DANIŞDI: "Haradan yığılıb, necə yığılıb, bəlli deyil"
Fernandu Santuşa nə qədər pul verirsinizsə, bilmirəm, onun 1/10 hissəsini bir yetim azərbaycanlı baş məşqçiyə versəydiniz, heç olmasa, üç ayda bir qələbə qazanardı. xəbər verir ki, bunu Milli Məclisin İctimai birliklər v
Rüstəm Orucova VƏZİFƏ VERİLDİ, Fəridə Əzizova isə müavini oldu
Milli Olimpiya Komitəsinin Atletlər Komissiyasının yeni tərkibi müəyyənləşib. xəbər verir ki, bu barədə MOK-dan məlumat verilib. MOK-un inzibati binasında keçirilən iclasda Rüstəm Orucov (cüdo) komissiyanın sədri, Fərid
Millətlər Liqası: 1/4 final və pley-off mərhələsinin ilk oyunları
UEFA Millətlər Liqasınıda bu gün 1/4 final və pley-off mərhələsinin ilk matçları baş tutacaq. KONKRET.azxəbər verir ki, keçiriləcək qarşılaşmalar arasında ilk olaraq Türkiyə "Rams Park"da Macarıstanı sınağa çəkəcək
İkardi və Vanda Nara rəsmən boşanıblar
"Qalatasaray"ın futbolçusu Mauro İkardi və Vanda Nara 11 illik evliliklərini rəsmən bitirdiklərini açıqlayıblar.  xəbər verir ki, bununla bağlı "Haber Global" məlumat yayıb. Qeyd edək ki, cütlük 2014-c