Şahrudin heyətdən çıxarıldı, yerinə o gəlir
Şahrudin Məhəmmədəliyev Azərbaycan millisinin heyətindən çıxarılıb. KONKRET.azAFFA-nın mətbuat xidmətinə istinadən xəbər verir ki, buna qapıçının zədələnməsi səbəb olub. Onun əvəzinə "Səbail"in üzvü Əlirza Müştəbazad
U-17 millimiz Belarusa uduzdu
Belarusun paytaxtı Minskdə təlim-məşq toplanışında olan 17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandası bu gün ilk yoxlama görüşünü keçirib. xəbər verir ki, Aqil Nəbiyevin çalışdırdığı U-17 Belarusun müvafiq ya
İkardi və Vanda Nara rəsmən boşanıblar
"Qalatasaray"ın futbolçusu Mauro İkardi və Vanda Nara 11 illik evliliklərini rəsmən bitirdiklərini açıqlayıblar. xəbər verir ki, bununla bağlı "Haber Global" məlumat yayıb. Qeyd edək ki, cütlük 2014-c
AFFA İntizam Komitəsi bu klubları cərimələdi
AFFA İntizam Komitəsi II Liqada çıxış edən bir neçə klubu cərimələyib. xəbər verir ki, buna çempionatın XVII turunda yaşananlar səbəb olub. "Ağdaş" komandası "Sheki City" ilə görüşdə beş oyunçusu sar