Azərbaycan və İran razılığa gəldi - FOTOLAR
Azərbaycan və İran razılığa gəldi - FOTOLARİranın yol və şəhərsalma naziri Rüstəm Qaseminin ölkəmizə səfəri çərçivəsində Azərbaycan və İran nümayəndə heyətləri arasında görüş keçirilib.
Azərbaycan və İran razılığa gəldi - FOTOLARAzərbaycan və İran razılığa gəldi - FOTOLARAzərbaycan və İran razılığa gəldi - FOTOLAR
Sosial     Baxılıb: 354   Tarix: 25 yanvar 2022
Bayırşəhərdə XIX əsrə aid tarixi hamamın divarının uçurulduğu bildirilir. "Qafqazinfo"ya isitnadla xəbər verir ki, bu barədə sosial şəbəkə istifadəçilərindən biri paylaşım edib. Paylaşımda qeyd olunur ki, Zülf
Dünya əmtəə bazarlarında qızıl qiyməti 5 min dolları ötüb. KONKRET.azxəbər verir ki, Comex birjasında (GC1) qızıl fyuçerslərinin qiyməti 1,98% yüksələrək 5 046,3 dollar/unsiya səviyyəsinə çatıb, qiymət artımı 97,9 dolla
Müştərilər içəridə olarkən obyekti yandırıb qapıları bağladılar - Saxlanılanlar var
Qaradağın Qobustan qəsəbəsində yerləşən "Şeyx Lounge" restoranı yandırılıb. -a istinadən xəbər verir ki, hadisə ötən gün saat 23:00 radələrində baş verib. Yanğının baş verməsinə ilkin səbəb olaraq 2 nəfərin öz aralarınd
Azərbaycanda altı məktəbə direktor TƏYİNATI
Altı məktəbə direktor təyinatı həyata keçirilib. xəbər verir ki, bu barədə Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsindən məlumat verilib. Siyahını təqdim edirik:. Günel Vilayət qızı Hacıyeva - Gəncə şəhəri Molla Pənah Vaqi
Azərbaycan alimləri üçün Cambridge nəşrlərinə açıq çıxış imkanı
Ötən ilin sonlarında Elm və Təhsil Nazirliyi ilə Böyük Britaniyanın nüfuzlu Cambridge University Press nəşriyyatı arasında əldə edilən razılaşma Azərbaycan alimləri üçün beynəlxalq elmi nəşrlərə çıxış baxımından yeni imkanla
Alyona Əliyeva Gəncə səfərindən paylaşım edib
Prezident İlham Əliyevin gəlini Alyona Əliyeva Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyeva  ilə Gəncə şəhərinə səfərindən paylaşım edib.  həmin paylaşımı təqdim edir
azerbaycan xeberleri yeni xeberler son xeberler valyuta mezenesi oxu.az xeberler bu gunun xeberleri haqqinda melumat son xeberler bu gun