Azərbaycan XİN Serbiyanı təbrik etdi
Azərbaycan XİN Serbiyanı təbrik etdiAzərbaycan Xarici İşlər Nazirliyi Serbiyanı Milli Günü münasibətilə təbrik edib.
Siyasi     Baxılıb: 202   Tarix: 15 fevral 2025
ABŞ-ın vitse-prezidenti J. D. Vens Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev və Ermənistanın Baş naziri Nikol Paşinyana sülh prosesinə verdikləri töhfəyə görə təşəkkür edib. KONKRET.azxəbər verir ki, Vens çıxışı zamanı bildiri
Rusiyada Milli Rabitə İnkişafı Tədqiqat İnstitutunun (NIIRK) "Postsovet ölkələrində rabitə rejimləri" adlı tədqiqat layihəsinin təqdimatı keçirilib. xəbər verir ki, ən dost ölkələr arasında ilk beşliyə "Cənub
Altay Göyüşova hökm oxundu
Dövlət əleyhinə yönələn açıq çağırışlar etməkdə təqsirləndirilən Altay Göyüşovun cinayət işi üzrə məhkəmənin yekun prosesi keçirilib. Bu gün Bakı Ağır Cinayətlər Məhkəməsində hakim Eldar İsmayılovun sədrliyi ilə keçirilə
Arzu Əliyeva "Qaranlıqdan sonra" adlı tədbirdə - Fotolar
"Azərbaycan Uşaqları" İctimai Birliyinin təşkilatçılığı ilə "Qaranlıqdan sonra" adlı xüsusi tədbir keçirilib. xəbər verir ki, Bakı Media Mərkəzinin rəhbəri Arzu Əliyeva tədbirdə iştirak edib. Tədbiri
"İran və İsrail münasibətlərində uzun müddətdir gərginlik hökm sürür. Bu gərginlikdə İranın Yaxın Şərqdə dəstəklədiyi qrupların İsrail və ABŞ tərəfindən zərərsizləşdirilməsindən sonra Tehrana qarşı təzyiqlər daha d
Prezident İlham Əliyevin Münxen Təhlükəsizlik Konfransında iştirakı, səfər çərçivəsində keçirdiyi görüşlər Azərbaycanın dünyada etibarlı və əhəmiyyətli tərəfdaş kimi mövqeyini bir daha nümayiş etdirdi. 62-ci Münxen Təhlükəsizli