Türkiyədə ağır qəza: ölənlər və yaralananlar var
Türkiyənin Diyarbəkir şəhərində ağır yol qəzası olub. KONKRET.azreport-a istinadən xəbər verir ki, hadisə Bismil rayonunda qeydə alınıb. Dörd nəqliyyat vasitəsinin zəncirvari qəzaya uğraması nəticəsində üç nəfər ölüb, alt
Bakıda həbsdən çıxmış şəxs viski oğurladı və yenidən SAXLANILDI
Bakıda həbsdən çıxmış şəxs viski oğurladığı üçün yenidən saxlanılıb. "Qaynarinfo"ya istinadən xəbər verir ki, 1986-cı ildə Bakı şəhərində anadan olmuş F.G. Novruz bayramı günü içmək üçün Nəsimi rayonunda yerləşə
Naxçıvan Muxtar Respblikası Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin əməkdaşları tərəfindən dönər satışı həyata keçirilən qida obyektlərində bayram günlərində qida zəhərlənmələrinin qarşısının alınması məqsədi ilə növbəti dövlə
Qonşusunu bıçaqladı, tutuldu
Göygöldə bıçaqlanma hadisəsi baş verib. xəbər verir ki, hadisə rayonun Qızılca kəndində qeydə alınıb. Belə ki, 1984-cü il təvəllüdlü N.Əsgərov diz nahiyəsinin və qolununun kəsilmiş yarası ilə xəstəxanaya yerləşdirilib. Dərha