Çinin şimalında yerləşən müəssisədə baş verən partlayış nəticəsində səkkiz nəfər həlak olub. KONKRET.azxəbər verir ki, bu barədə "Sinxua" agentliyi məlumat yayıb. Məlumata görə, yerli hakimiyyət orqanları Çini
Kənd sakini velosipeddən yıxılıb öldü
38 yaşlı Ağdaş sakini velosipeddən yıxılaraq ölüb. xəbər verir ki, hadisə Aşağı Ləki kəndində qeydə alınıb. Ə.Qədrov velosiped sürərkən yıxılıb və ağır xəsarət alıb. Yaxınları Ə.Qədirovu xəstəxanaya aparılarkən yolda ölüb
Qusarda kişi tüstüdən boğularaq öldü
Qusarda 33 yaşlı kişi tüstüdən boğularaq ölüb. xəbər verir ki, hadisə rayonun Aşağı Ləgər kəndində baş verib. 1993-cü il təvəllüdlü Ramik Müslümov fərdi evin yataq otağında elektrikli qızdırıcının yanaraq əriməsi nəticəsind
Yanğın olan evdə meyit tapıldı
Sumqayıt şəhərində fərdi yaşayış evində yanğın baş verib. xəbər verir ki, hadisə "betonzavod" adlanan ərazidə qeydə alınıb. Yanğın nəticəsində evdən kişi cinsli şəxsin meyiti aşkarlanıb. Faktla bağlı araşdırma aparılı