Azercell-in jurnalistlər üçün təşkil etdiyi növbəti ingilis dili kursları sona çatdı
Azercell-in jurnalistlər üçün təşkil etdiyi növbəti ingilis dili kursları sona çatdıMedia nümayəndələrinin peşəkar bacarıqlarının artırılmasına və ingilis dilli mənbələrdən sərbəst istifadəsinə yardımçı olmaq məqsədilə keçirilən ödənişsiz ingilis dili kurslarına 22 jurnalist qatılıb.
azxeber.com xəbər verir ki, Azercell-in jurnalistlər üçün nəzərdə tutulmuş ingilis dilli kurslarının 2023-cü il buraxılışını çap, onlayn və elektron mediada fəaliyyət göstərən 11 nəfər media nümayəndəsi uğurla başa vurdu. Ümumilikdə bu tədris ili üçün Azercell-in ödənişsiz ingilis dili kurslarına 22 jurnalist qatılmışdı ki, onlardan 11 nəfər kursları bitirməyə müvəffəq oldu. İştirakçıların ingilis dili bilikləri əsasında qurulmuş qruplarda dərslər ixtisaslaşmış müəllimlər tərəfindən həftədə 2 dəfə onlayn formatda keçirilib. 6 ay davam etmiş ingilis dili dərslərində media nümayəndələrinə qrammatika, danışıq, dinləmə, yazı qabiliyyəti üzrə dərslər keçirilib.
Kursların bitməsi Azercel-in Baş Ofisində təntənəli surətdə qeyd edildi. İngilis dili kurslarında iştirak etmiş media nümayəndələri sertifikatla təltif olundular. İmtahanlarda ən yüksək nəticə göstərmiş 4 jurnalist isə Azercell-dən xüsusi hədiyyə əldə etdi.
Qeyd edək ki, jurnalistlərin peşəkar inkişafına yardım edən layihələr reallaşdıran Azercell 15 ilə yaxındır ki, jurnalistlər üçün dil kursları təşkil edir. İndiyədək yüzlərlə KİV nümayəndəsi ingilis dili üzrə ixtisaslaşmış kurslarda iştirak edib.
Azercell-in jurnalistlər üçün təşkil etdiyi növbəti ingilis dili kursları sona çatdıAzercell-in jurnalistlər üçün təşkil etdiyi növbəti ingilis dili kursları sona çatdıAzercell-in jurnalistlər üçün təşkil etdiyi növbəti ingilis dili kursları sona çatdıAzercell-in jurnalistlər üçün təşkil etdiyi növbəti ingilis dili kursları sona çatdı