"Azərlotereya" 2024-cü ildə 189 dəfə böyük uduş təqdim edib
Ölkənin qanuni lotereya təşkilatçısı və idman mərc oyunları operatoru "Azərlotereya" 2024-cü ildə çox sayda qazanılan böyük uduşlarla yadda qalıb.
Ötən il "Azərlotereya"nın ani və tirajlı lotereya, eləcə də "ePoz-Qazan" oyunları üzrə 189 dəfə 5000 manatdan böyük uduş qazanılıb. Onlardan 143-ü "Poz-Qazan", 29-u tirajlı, 17 ədədi isə "ePoz-Qazan" oyunlarının payına düşüb.
Digər "Poz-Qazan" oyunlarına gəlincə, 5 ədəd biletdə 100 000, 2 biletdə 75 000, 17 biletdə 50 000, daha 17 biletdə 25 000, 72 ədəd biletdə 10 000, 27 biletdə isə 5 000 manat qazanılaraq şanslı qaliblərinə qovuşub.
"ePoz-Qazan" oyunları da müxtəlif uduşlarla sahiblərini sevindirib. Ən böyük uduşlar isə "Uğurlu 7" və "20X"də olub. Ötən il bu oyunlarda 2 dəfə 50 000 manat udulub.
"Azərlotereya"nın təqdim etdiyi bir-birindən maraqlı şans oyunlarında bu il də 1 milyon manatadək böyük uduşlar şanslı qaliblərin yolunu gözləyir. Biletləri "Azərlotereya" satış nöqtələri və "Misli" məntəqələri, "Azərpoçt" şöbələri, şəhərimizin market və köşklərindən əldə etmək, həmçinin "Wolt"dan sifariş vermək mümkündür.