"Bakcell" "Ən Uğurlu Rebrendinq" mükafatına layiq görüldü
Qısa zamanda abunəçilərə altı innovativ məhsul təqdim edən "Bakcell", reklam və marketinq dünyasının mühüm beynəlxalq müsabiqələrindən biri olan "Felis" tərəfindən "Ən Uğurlu Rebrendinq" mükafatına layiq görülüb.
Qeyd edək ki, "Bakcell" rebrendinq zamanı "Meta" və "Alphabet" kimi dünyanın aparıcı brendləri ilə işləyən İspaniyanın qlobal konsaltinq şirkəti - "Saffron"la əməkdaşlıq edib.
"Bakcell"in son aylarda abunəçilərə təqdim etdiyi innovativ məhsullar arasında "Star Portfolio", "Birinci Tarif", "Bakcell Kart", "Tarif Məsləhətçisi", "VoWifi" və "Fiber1" yer alır. Şirkət, həmçinin həyata keçirdiyi sosial layihələri milli qürur fəlsəfəsi altında həyata keçirməklə sektorda lider mövqeyini daha da gücləndirir.
Qeyd edək ki, "Felis Mükafatları" 19 ildir ki, Türkiyədə reklam və marketinq sektorunda innovativ yanaşma və kreativlik baxımından fərqlənən layihələri dəyərləndirir. 2022-ci ildən etibarən bu müsabiqə Azərbaycan üzrə də təşkil edilir. / azxeber.com