Bakıdan İsmayıllıya Jeep Turu - FOTOLAR
Bakıdan İsmayıllıya Jeep Turu - FOTOLAR11 yanvar tarixində Bakı-Şamaxı-İsmayıllı marşrutu üzrə"Jeep" markalı yolsuzluq avtomobillərinin turu təşkil olundu. Avtolüks Azərbaycanşirkətinin təşəbbüsü ilə baş tutan bu tədbirdə Jeep Wrangler və Grand Cherokeemodelləri iştirak edərək öz performansını nümayiş etdirdi.
Marşrut paytaxt Bakıdan başlayaraq Şamaxıya, daha sonra isə İsmayıllının füsunkar təbiəti ilə seçilən Qalacıq kəndinə qədər uzanıb. Turiştirakçıları yolsuzluq şəraitində avtomobillərin gücünü, etibarlılığını və təhlükəsizliyinisınaqdan keçirərək unudulmaz təcrübə yaşayıblar. Yol boyu qonaqlara maraqlıproqramlar və əyləncəli anlarla yadda qalıb.
Avtoluks Azərbaycan şirkəti qonaqlara yüksək səviyyəli xidmətgöstərərək onların rahatlığını və məmnunluğunu təmin edib. Tədbir iştirakçılarıüçün təşkil olunan bu macəra həm əyləncəli, həm də ölkənin heyrətamiz dağlıqbölgələrinə, möhtəşəm vadilərinə və tarixi məkanlarına yaxınlaşmaq üçün mükəmməl fürsətolub.
Bu tur yalnız avtomobil sevərləri bir araya gətirməklə kifayətlənməyib,həm də Jeep markasının ölkədəki müsbət imicini daha da möhkəmləndirib. Macəradolu bu gün avtomobil həvəskarlarının yaddaşında uzun müddət qalacaq unudulmazbir təcrübə kimi iz buraxıb.
Siz də bu əzəmətli Jeep avtomobilinin sahibi olmaq istəyirsinizsəAvtoluks Azərbaycan şirkətinə müraciət edə bilərsiniz.