Baku Electronics 30 yaşını qeyd edir
Baku Electronics 30 yaşını qeyd edirHəyatıasanlaşdıran texnologiyaları güvənlə aldığınız Baku Electronics 30 yaşını qeydedir!
1994-cü ildə fəaliyyətə başlayan BakuElectronics tam 30 ildir həyatınızı asanlaşdıran, sizi sevdiklərinizə bağlayantexnologiyaları güvənlə təqdim edir. Fəaliyyəti boyu alıcılarının istəklərinireallaşdıran Baku Electronics ilə müştəriləri arasında güvənə söykənən bağyaranmışdır.
Bundan əlavə, Baku Electronics 30 ildir alıcılarıilə ən keyfiyyətli brendlər arasında da bağ yaradır, onları müxtəlif markalaraməxsus məhsullar ilə birləşdirir. Şirkət Samsung, LG, Bosch, Sony, Huawei,Xiaomi, Tefal, Rowenta, Panasonic, HP, Acer, Philips, Lenovo, Kenwood, Braun,Delonghi, DivanEv kimi brendlərin rəsmi distribüteri, Apple brendinin isə rəsmisatış təmsilçisidir.
Baku Electronics mağazalar şəbəkəsi hazırda30-dan çox mağaza və onlayn satış xidməti ilə demək olar ki, ölkənin hər yerindəmüştəriləri ilə bağını daha da gücləndirərək böyüməyə davam edir.
Bu 30 ildə qurulan bağ alıcıları asanlıq, sevgivə güvən ilə çevrələyir. Baku Electronics bu gün olduğu kimi gələcəkdə dəinsanlarla onların sevdikləri arasındakı bağı gücləndirməyi, onların həyatlarınıasanlaşdıran məhsullar təqdim etməyi hədəfləyir. Şirkət müştərilərinin rəylərinivə istəklərini daim nəzərə alır. Buna görə də Baku Electronics-də alıcılar nəistəyirsə o olur, çünki 30 illik bağ belə olur!
Elektronikavə məişət texnikası bazarında aparıcı mövqe tutan "Baku Electronics"in paytaxtvə regionlarda 30-dan çox mağazası, eyni zamanda elektron ticarət üçün www.bakuelectronics.az vebsaytı, əlaqə üçün isə 143 qaynar xəttifəaliyyət göstərir. / azxeber.com