"Bank BTB" karantin günlərində müştərilərin xidmətindədir
"Bank BTB" karantin günlərində müştərilərin xidmətindədir"Bank BTB" karantin günlərində müştərilərin xidmətindədir
Bildiyimiz kimi, Nazirlər Kabineti yanında operativ qərargahın qərarına əsasən, 21 iyun – 5 iyul tarixlərində ölkə ərazisində karantin rejimi sərtləşdirilib. Xüsusi karantin rejiminin davam etdiyi günlərdə yalnız fəaliyyətinə icazə verilən sahələr əhaliyə xidmət edir.
Qeyd edək ki, fəaliyyət icazəsi olan sahələr arasında maliyyə təşkilatları kimi bank sektoru da gücləndirilmiş iş rejimində çalışır.
Əhali ilə birbaşa təmasda olan banklar, xüsusilə onların filialları koronavirus (COVID-19) infeksiyasına qarşı mübarizə çərçivəsində aparılan tədbirlərə xüsusi əhəmiyyət verir. Məqsəd paytaxtda və bölgələrdə əhaliyə mütəmadi maliyyə xidmətlərinin göstərilməsi, bank xidmətlərinə fasiləsiz, tələb olduğu anda əlçatanlığın təmin edilməsidir.
"Bank BTB" də, öz növbəsində, koronavirus (COVID-19) infeksiyasının yayılma sürətinin azaldılması məqsədilə istər işçilər, istərsə də, müştərilərə münasibətdə xüsusi karantin qaydalarına ciddi əməl edir. Belə ki, müştərilər və əməkdaşlar maska və spirt məhlulu ilə təmin olunur, bədən hərarəti ölçülür, müştərilərə xidmətdə sosial məsafə və növbəlilik prinsipi əsas tutulur, eləcə də əməkdaşların iş rejimində məsafədən fəaliyyətə məhdudiyyət qoyulmur.
Bunlarla yanaşı, "Bank BTB"nin təklif etdiyi onlayn xidmətlər imkan yaradır ki, müştərilər banka gəlmədən kredit üzrə ödənişlərin edilməsi, əmanət üzrə vəsaitin artırılması, plastik kart və cari hesab balansına vəsaitlərin mədaxili, depozit, kart və cari balans üzrə hesaba nəzarət edilməsi və digər bir çox bank əməliyyatlarını rahatlıqla həyata keçirsinlər.
Məlumat üçün bildirək ki, "Bank BTB" onlayn müraciət kanalları olan "Facebook" (www.facebook.com/bankbtb) və "Instagram" (www.instagram.com/bankbtb/) səhifələri, 055 3000 946 WhatsApp () nömrəsi, eləcə də (012) 946 nömrəli məlumat mərkəzi və www.btb.az rəsmi saytı ilə həftəiçi beş gün müştərilərin xidmətindədir. /oxu.az
Siyasi     Baxılıb: 635   Tarix: 24 iyun 2020
Kremldən postsovet ölkəsinə açıq hədə: "Nüvə silahlarımızla vuracağıq!"
Kreml Estoniyanın öz ərazisində nüvə silahları yerləşdirməsi xəbərinə reaksiya verib. xəbər verir ki, bu barədə Kremlin mətbuat katibi Dmitri Peskov jurnalist Pavel Zarubinə müsahibəsində danışıb. O qeyd edib ki, Estoniy