Bank of Baku-dan bank və maliyyə qurumlarında çalışanlara özəl KOMİSSİYASIZ və DƏQİQ FAİZLƏ KREDİT
Bank of Baku daima müxtəlifseqmentlərdən olan müştərilər üçün güzəştli kampaniyalar həyata keçirərəkonlara planlarını reallaşdırmaq fürsəti yaradır.
Belə ki, Bank ofBaku-da BANK və MALİYYƏ TƏŞKİLATLARINDA ÇALIŞANLARA ÖZƏL olaraq kredit komissiyasız, faizlər isə dəqiq və sərfəli oldu.
İndi bankvə maliyyə təşkilatlarında (banklar, bank olmayan kredit təşkilatları, sığorta, lizinq, auditşirkətləri, fintexlər, prosesinq şirkətləri və s.) çalışan şəxslər Bank of Baku-dan 50.000 AZN-dək nağd pul kreditini KOMİSSİYASIZ,
Ø 3 – 12 aya 10.9%;
Ø 13 – 24 aya 12.9%;
Ø 25 – 36 aya 13.9%;
Ø 37 – 48 aya 14.9%;
Ø 49 – 59 aya isə 15.9% ilə əldə edə bilərlər.
Kampaniyadan faydalanan müştərilər krediti 30 dəqiqə ərzində, növbə gözləmədən əldə edəcək. Üstəlik, Bolkartkredit kartı hədiyyə!
Qeyd edək ki, kampaniyadan bank vəmaliyyə təşkilatlarında (banklar, bank olmayan kredit təşkilatları, sığorta, lizinq, audit şirkətləri,fintexlər, prosesinq şirkətləri və s.) çalışanvə əməkhaqqısı minimum 3000 AZN olan şəxslər faydalana bilər.
Əməkhaqqısı 3000 AZN-dən aşağı olan şəxslər isəkrediti onlayn sifariş edərək, sadəcə 13-24, 25-36 ayadək müddətlərdəyuxarıdakı sərfəli faizlərdən yararlana bilərlər. Digər müddətlər üçün isə +1%tətbiq olunur.
Sərfəli şərtlərdən faydalanmaq istəyənlər linkə daxil olaraq krediti birbaşasifariş edə bilər:
Bank of Baku-nun bu və digərməhsulları, eləcə də kampaniyaları haqqında məlumatı 145 Məlumat Mərkəzi, Bankof Baku-nun rəsmi veb səhifəsi – www.bankofbaku.com və ya rəsmiFacebook səhifəsi – www.facebook.com/bankofbaku vasitəsilə almaq mümkündür.