Bank of Baku-dan HƏR TƏQAÜDÇÜYƏ KREDİT
Yaşından asılı olmayaraq bütün müştərilərini düşünən Bank of Baku, bu dəfə təqaüd yaşına çatmış şəxslərə özəl olaraq yeni kredit kampaniyasına start verir.
Azxeber.com xəbər verir ki, Bank of Baku-ya müraciət edən hər təqaüdçü 30.000 AZN-dək Nağd Pul Kreditini ZAMİNSİZ şərtlərlə əldə edə bilər.
Qeyd edək ki, kampaniya çərçivəsində kreditin bitmə tarixinə görə ərizəçinin maksimum yaşı 65 yaşdan 70 yaşa qaldırılmışdır. Yəni, 65 yaşdan yuxarı şəxslərin də kredit kampaniyasından faydalanmaq imkanı var.
Ehtiyaclarını qarşılamaq istəyən təqaüdçülər Bank of Baku-ya müraciət etməklə eyni zamanda, növbəsiz çevik rəsmiləşmə üstünlüyündən də faydalana bilərlər.
Sığorta haqqının da olmadığı kredit kampaniyasından Azərbaycan Respublikası ərazində yaşayan və qeydiyyatda olan yaşa görə müavinət alan hər bir təqaüdçü faydalana bilər.
Belə sərfəli şərtlərlə kredit almaq istəyən təqaüdçülər,
Bank of Baku-nun istənilən filialına yaxınlaşa;
145 Məlumat Mərkəzi ilə əlaqə saxlaya;
WhatsApp-dan müraciət edə (+99450 447 00 55);
Onlayn kredit sifarişi - bölməsindən kredit sifariş edə bilərlər.
Bank of Baku-nun elan etdiyi bu və ya digər kampaniyalar haqqında ətraflı məlumatla bankın 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edərək və ya rəsmi veb-səhifəsinə www.bankofbaku.com və ya Facebook səhifəsinə daxil olaraq tanış ola bilərsiniz.