Bank of Baku faizləri endirdi: min. 9.9%-lə 50.000 AZN-dək KREDİT
Bank of Baku faizləri endirdi: min. 9.9%-lə 50.000 AZN-dək KREDİT"Sizə Yaxın Bankçılıq" şüarını fəaliyyəti ilədaima doğruldan Bank of Baku müştərilərini sevindirəcək və planlarına dəstəkolacaq növbəti kampaniyasını başladıb.
azxeber.com xəbər verir ki, Bank of Baku-nun elan etdiyi yeni "Qış kampaniyası" çərçivəsində nağd pul krediti üzrə FAİZLƏR DAHA DA ENİB, min.9.9% OLUB.
Belə ki, kampaniya çərçivəsində müştərilərBank of Baku-dan 50.000 AZN-dək nağd pul kreditini min. 9.9%-lə əldə edəbilərlər. Şərtlərdən asılı olaraq, müştərilərin krediti KOMİSSİYASIZ da ala bilmə imkanıolacaq.
NÖVBƏSİZ və cəmi 30 dəqiqə ərzində rəsmiləşməimkanı ilə təqdim olunan kredit məhsulunu, eyni zamanda, ÜNVANA ÇATDIRILMAxidmətindən istifadə etməklə də əldə etmək olar. Qeyd edək ki, çatdırılmaxidməti Bakı şəhəri üzrə ünvanları əhatə edir və ÖDƏNİŞSİZdir.
Min.9.9% faiz ilə 50.000 AZN-dək krediti linkə daxil olaraq birbaşasifariş edə bilərsiniz:
Bank of Baku-nun bu və digərməhsulları, eləcə də kampaniyaları haqqında məlumatı 145 Məlumat Mərkəzi, Bankof Baku-nun rəsmi veb səhifəsi – www.bankofbaku.com və ya rəsmi Facebook səhifəsi – www.facebook.com/bankofbaku vasitəsilə almaq mümkündür.
Dahaətraflı: