Bank Respublika "O olmasın, On olsun!" kredit kampaniyasına start verdi
Arzularınızıhəyata keçirmək üçün nağd pula ehtiyacınız var? Təklif edilən kredit şərtləriSizə uyğun deyil? Krediti Sizə uyğun olan şərtlərlə götürmək istəyirsiniz?
azxeber.com xəbər verir ki, o zaman"Bank Respublika"nın start verdiyi yeni, sərfəli "O olmasın, On olsun" nağd kredit kampaniyasından faydalanmağa tələsin!
Çünki, kampaniyasıçərçivəsində Siz nağd kreditləri min.10%lə götürə biləcək və İLK DƏFƏ OLARAQ kreditşərtlərini Sizə uyğun şəkildə təyin edə biləcəksiniz!
Qeyd edəkki, Banka müraciət edən istənilən peşə sahibləri max. müddәti 48 ay olan 50 000 manatadək nağd istehlak kreditlərini,heç bir sığorta haqqı olmadan və zaminsiz əldə etmək imkanı qazanacaq.
"Bank Respublika"da kredit sifarişinin daha bir üstünlüyü ondan ibarətdir ki,krediti onlayn sifariş edən müştərilər, komissiyada50% ENDİRİM əldə edəcək və kredit birbaşa qeyd edilən ünvana çatdırılacaq.
Kampaniya15 yanvar 2024-cü il tarixinədək davam edəcək.
Kampaniyadanfaydalanmaq istəyən müştərilər bankın istənilən filialına yaxınlaşaraq, bankınrəsmi saytında onlaynmüraciət edərək, eləcə də WhatsApp-da Çat-Bot xidmətindən istifadə edərək 050 6 144 144 nömrəsinə "Kredit" yazıbgöndərərək kredit sifariş edə bilərlər.
Daha ətraflıməlumatı bankın rəsmi saytındaeləcə də facebook,instagram,linkedin,telegramsəhifələrində və ya Bankın Çağrı Mərkəzinə 144nömrəsinə zəng edərək əldə edə bilərsiniz.