"Bazel" və "Qarabağ"ın start heyətləri açıqlanıb
İsveçrədə UEFA Konfrans Liqasının qrup mərhələsinin sonuncu - VI turunda üz-üzə gələcək "Bazel" və "Qarabağ"ın start heyətləri açıqlanıb.
"Bazel": 1. Haynts Linder, 6. Nasser Ciqa, 7. Paytim Kasami, 10. Artur Kabral, 14. Valentin Stokker (k), 20. Fabian Fray, 22. Serxio Lopes Qalaçe, 23. Vouter Burger, 28. Raul Petretta, 35. Matias Palasios, 99. Edon Joqrova
Ehtiyat oyunçular: 13. Borde Nikoliç, 46. Feliks Gebhardt, 4. Eray Cömert, 5. Mixael Lanq, 8. Jordi Kintilya, 9. Sebastyano Espozito, 17. Liam Millar, 19. Darian Males, 27. Dan Ndoye, 30. Tomas Tavares, 40. Liam Çipperfild, 96. Joelson Fernandes
"Qarabağ": 1. Şahruddin Məhəmmədəliyev, 2. Qara Qarayev, 5. Maksim Medvedev (k), 6, Patrik Andrade, 10. Abdullah Zubir, 19. Filip Ozobiç, 20. Kadi Borges, 25, İbrahima Vadji, 27. Toral Bayramov, 30. Abbas Hüseynov, 81. Kevin Medina
Ehtiyat oyunçular: 12. Emil Balayev, 89. Amin Ramazanov, 4. Rahil Məmmədov, 7. Riçard Almeyda, 13. Bəhlul Mustafazadə,18. İsmayıl İbrahimli, 22. Musa Qurbanlı, 29. Marko Veşoviç, 44. Elvin Cəfərquliyev, 77. Ramil Şeydayev