Birbank Bahar Lotereyası başlayır: superpriz "Toyota Corolla" avtomobili
Birbank Bahar Lotereyası başlayır: superpriz Birbank bu baharı müştəriləriüçün unudulmaz edir.
azxeber.com xəbər verir ki, 11mart-15 may 2025-ci il tarixləri arasında Birbank-da onlayn kanallardan nağdkredit və ya kredit kartı əldə edən müştərilər stimullaşdırıcı "Birbank Bahar Lotereyası"-na qoşulurlar.
Lotoreyada iştirak etməküçün m10 tətbiqindən nağd pul krediti, eləcə də Birbank tətbiqindən və yabirbank.az, kapitalbank.az-dan nağd pul krediti, Birbank Star kredit kartı vəya istənilən Birbank taksit kartı, Umico.az-dan isə kredit əldə etmək kifayətdir.
Lotereyanın şərtlərinə əsasənrəsmiləşdirilən hər 1000 AZN məbləğə görə müştəri 1 şans qazanır. Eyni anda bir neçə kredit və yakart rəsmiləşdirən müştərilər isə məhsulların hər biri üçün ayrıca iştirakşansı əldə edirlər. Bundan əlavə, Umico onlayn satış platformasında lotereyadövründə əldə edilən Umico.az-dan kredit, Birbank Star və ya Birbank taksitkartları ilə edilən hər 1000 AZN-lik alış-veriş əlavə bir şans qazandırır.
Lotereyanın yekununda minlərləşanslı müştəridən yalnız 100 nəfəri qalib adına layiq olacaq. Onlardan 45 nəfər"Bravo" marketdən 50 AZN-lik kupon, 25 nəfər "Kontakt Home"dan 200 AZN hədiyyəkartı, 15 nəfər "PAŞA Travel"dan 300 AZN dəyərində ölkədaxili səyahət paketi,10 nəfər "Apple Watch Series 8", 4 nəfər "iPhone 16 Pro" mobil telefonuqazanacaq. 1 nəfər isə lotereyanın superprizi "Toyota Corolla" avtomobilini əldəedəcək.
Lotereyanın tirajı 5iyun 2025-ci il tarixində keçiriləcək. Qaliblər təsadüfi seçim əsasında müəyyənediləcək. Seçim prosesi Birbank-ın rəsmi sosial media hesablarında canlıyayımlanacaq.
Daim ən son rəqəmsalyeniliklər və bank məhsulları təqdim edən Birbank 3 milyondan çox aktiv istifadəçisiolan mobil tətbiqi, 119 filialı və 54 şöbəsindən ibarət Azərbaycanda ən böyükfilial şəbəkəsi ilə müştərilərinin xidmətindədir. Bank 2025-ci ilədək ölkəninbirinci bankı Kapital Bank adı altında müştərilərinə xidmət göstərib və PaşaHolding-ə daxildir. Kapital Bank isə hazırda maliyyə institutu olaraq fəaliyyətinidavam etdirir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaqüçün  saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinəmüraciət edə bilərsiniz.