Birbank-da daşınmaz əmlak üzrə ƏDV-nin 30%-ni geri almaq imkanı davam edir
Birbank-da daşınmaz əmlak üzrə ƏDV-nin 30%-ni geri almaq imkanı davam edirMüasirvə innovativ həlləri ilə müştərilərinə daim faydalı imkanlar təqdim edənBirbank daşınmaz əmlak sahibləri üçün sərfəli imkanlar yaradır.
Daimən son rəqəmsal yeniliklər və bank məhsulları təqdim edən Birbank 3 milyondançox aktiv istifadəçisi olan mobil tətbiqi, 119 filialı və 54 şöbəsindən ibarətAzərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi ilə müştərilərinin xidmətindədir. Bank2025-ci ilədək ölkənin birinci bankı Kapital Bank adı altında müştərilərinəxidmət göstərib və Paşa Holding-ə daxildir. Kapital Bank isə hazırda maliyyəinstitutu olaraq fəaliyyətini davam etdirir. Bankın məhsul və xidmətləri barədədaha ətraflı məlumat almaq üçün  saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinəmüraciət edə bilərsiniz.