Birbank-ın "10 001 hədiyyə" lotereyasının 1-ci tirajı yekunlaşdı
Birbank-ın Xəbərverdiyimiz kimi ölkənin ilk rəqəmsal bankı Birbank-da 3 tirajdan ibarət "10 001hədiyyə" lotereyası keçirilir. 13 noyabr tarixində lotereyanın ilk tirajı baştutub.
azxeber.com xəbər verir ki, bu tirajda ümumilikdə 1 030 688 karta məxsus 9 475 857 şans iştirak edirdi. Canlı yayımda təsadüfi üsulla seçilən 3 333 kart ilk tirajın qalibi oldu. Uduşfonduna daxil edilən hədiyyələrdən 1 ədəd 10 000 AZN-lik pul mükafatı, 2 ədəd1 000 AZN dəyərində səyahət paketi,  "UmicoMarket"dən 500 AZN dəyərində 30 ədəd hədiyyə kuponu, 1 000 ədəd 10 "Umico"bonusu və 2 300 ədəd 5 AZN dəyərində keşbek ilk tirajda sahiblərini tapdı. Qaliblərhaqqında ətraflı məlumat:
Xatırladaqki, Birbank-ın "10 001 hədiyyə" lotereyası 15 dekabr tarixinədək davam edir.Lotereya Birbank kartları ilə ödəniş edən hər kəsə 1 ədəd 2 otaqlı mənzil, 10000 AZN-lik pul mükafatları, səyahət paketləri qazanmaq şansı verir. Həmçinin"Umico Market"dən 500 AZN dəyərində hədiyyə kuponları, "Umico" bonusları vəminlərlə keşbek qazandıran lotereyada iştirak etmək üçün şərtlər çox sadədir.
Birbankdebet və taksit kartları ilə 20 AZN və üzəri məbləğdə ödəniş edən hər kəslotereyanın iştirakçısına çevrilir. Debet kartlarla ödəniş iştirakçılara 1,taksit kartla isə  Birbank tətbiqi iləedilən köçürmələr, taksit və ninja əməliyyatları, nağdlaşdırma və digər növmaliyyə əməliyyatları istifadəçilərə 5 şans qazandırır. "Umico Market"də debetvə taksit kartla alış-veriş isə müştərilərə daha 1 şans yaradır. QR ilə ödənişisə istifadəçilərə əlavə 10 şans qazandırır. Lotereya haqqında ətraflı məlumatüçün:
Gün ərzindəmaksimum 20 əməliyyata görə şans qazanmaq mümkündür. İstifadəçilər yuxarıdakılinkdən FİN kodu daxil etməklə lotereyada iştirak şanslarını izləyə bilərlər. Lotereyanınnövbəti tirajları 30 noyabr  və 27 dekabrtarixlərində keçiriləcək. Qaliblər hər tirajın sonunda, Kapital Bank-ın sosialmedia hesablarında və saytında elan olunacaq.
Xatırladaqki, lotereyada uduş fonduna daxil olan 2 otaqlı mənzil "Xəzri Rezidens" yaşayışkompleksindəndir. Eyni zamanda dəniz mənzərəli "Xəzri Rezidens" yaşayışkompleksindən mənzil aldıqda  "Birbank"promo kodunu təqdim edən müştərilərə 12 000 AZN-dək endirim ediləcək. Endirimüçün: .
Birbankkartı haqqında ətraflı məlumat üçün saytına, 196 Sorğu Mərkəzinəvə ya kartın Facebook və Instagram səhifəsinə müraciət edə bilərsiniz. Birbankkartını sifariş vermək üçün Birbank tətbiqini yükləyin, "1" yazıb 8196 qısanömrəsinə SMS göndərin, WhatsApp vasitəsilə (+994 50) 999 81 96 nömrəsinə yazınvə ya Birbank mərkəzlərinə müraciət edin.