Birbank Private xidmət şəbəkəsini genişləndirir
Birbank Private xidmət şəbəkəsini genişləndirirÖlkədə ən böyük xidmət şəbəkəsinə malik Kapital BankNeftçilər pr.153 ünvanında yeni "Port Baku" filialını müştərilərinin ixstifadəsinəverildi.
azxeber.com xəbər verir ki, yeni konsepsiya əsasında təqdim edilən filial həftə içi 5 gün saat9:00-dan 17:00-dək müştərilərə ən yüksək səviyyədə xidmət göstərəcək. Filial bunun üçün bütün zəruri şəraitə və imkanlara malikdir.
Burada Birbank Private müştərilərinə əmanətlər,hesablaşma-kassa əməliyyatları, plastik kartlar, müxtəlif növ kreditlər və digərməhsullar təklif olunur. Həmçinin pərakəndə bankçılıqla bağlı xidmətlər üçün dəmüştərilər yeni filiala müraciət edə bilərlər.
Ölkənin birinci bankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-ə daxildirvə Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi, 119 filialı və 54 şöbəsi iləmüştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflıməlumat almaq üçün saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və yaBankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz.Nağd pul krediti sifarişi üçün— , Birbank kartı sifarişi üçün — .