Biz bir bütün idik, çox heyif' - Yasemin Yürük
"Hepsi" qrupu haqqında pərəstişkarlarını həyəcanlandıran konsert və sənədli film layihəsinin baş tutacağı gün gözləndiyi halda bütün layihərəin təxirə salındığı açıqlanıb.
azxeber.com xəbər verir ki, qrupun üzvü Yasemin Yürük ilk dəfə bu haqda açılqmq verib.
Yörük ""Hepsi" qrupu bu il 20 illik yubileyini qeyd etdi. 2004-cü ildən fəaliyyət göstərən qrup üçün bu il xüsusi sənədli film və konsert layihəsinin olacağı gözlənilirdi. Lakin bu baş tutmadı. Nə Gülçin Ergül, nə də heç birimiz layihəni qəbul etmədik. Biz buna hörmət edirik, heç kəsi heç nəyə məcbur edə bilmərik. Bu il 20-ci ilimiz olmalı idi, çox heyif" deyə bildirib.
Dostları ilə səhnədə olmaq üçün çox darıxdığını ifadə edən Yürük, "Onlarla səhnədə olmaq üçün çox darıxıram. Biz bir bütün idik və səhnədə nə etməli olduğumuzu gözümüzdən anlayırdıq. Çox çalışdım, yenidən birləşək, amma mən onları inandıra bilmədim, əlimdən heç nə gəlmir" sözlərini deyib.