Bolkart-la AZAL-da 3 aya FAİZSİZ ödəmə imkanı
Bank of Baku səyahətsevərlərvə tez-tez xarici ölkələrə səfər edənləri sevindirəcək kampaniyaya start verib.İndi Bolkart kredit kart sahibləri xarici ölkələrə istədikləri zaman vərahatlıqla səyahət edə biləcəklər.
azxeber.com xəbər verir ki, kampaniyaçərçivəsində Bolkartlılar "AZAL"dan aldıqları biletlərin xərcini 3aya HİSSƏ-HİSSƏ və FAİZSİZ ödəyə biləcəklər. Kampaniyadan faydalanmaq üçünbiletləri azal.az saytından və ya AZAL-ın mobil tətbiqindən əldəetmək lazımdır.
Qeyd edək ki, Bolkart kreditkartının 30.000 AZN-dək limiti var. Kartın limitini 100% nağdlaşdırmaq,60 günədək müddətə FAİZSİZ ödəmək mümkündür.
Bolkart kartını əldə etməkistəyənlər bankınistənilən filialınayaxınlaşa, 145 Məlumat Mərkəzi ilə əlaqə saxlaya, "WhatsApp-dan - (+99450)447-00-55 müraciət edə və ya onlayn kart sifarişi () bölməsindən pulsuzsifariş yerləşdirə bilər.
Bolkart kredit kartının PULSUZ ÇATDIRILMAXİDMƏTİ də mövcuddur. Xidmət Bakı və Abşeron ərazisi üçün keçərlidir.
Hazırda "Bolkart"lılar "Azpetrol","SOCAR", "Araz", "Bravo", "McDonals"da 7% keşbek, restoranlarda isə 5% keşbekqazanır. Həmçinin Bolkart kreditlə "Trendyol"da da 7% keşbek əldə etməkmümkündür. Digər keşbek kampaniyaları ilə buradan tanış ola bilərsiniz -
Məlumat üçün bildirək ki, keşbekkampaniyalarından yararlanmaq üçün Bank of Baku-nun Dostbank tətbiqində hər ay3 keşbek kateqoriyası seçimi etmək mütləqdir.
Bankın məhsul və digər kampaniyaları haqqında145 Məlumat Mərkəzi, Bank of Baku-nun rəsmi veb səhifəsi – www.bankofbaku.com və ya rəsmi Facebooksəhifəsi – www.facebook.com/bankofbakuvasitəsilə ətraflı məlumat ala bilərsiniz.