"BrandOnline" ilə elektron ticarətinizi başlayın
İstənilən brendin tanınması üçün fərdi yanaşmanı tətbiq etmək lazımdır və bu işdə biznes üçün proqram təminatını hazırlayan "Cubics Technology" MMC şirkəti tərəfindən təqdim olunan və özünü müvəffəqiyyətlə tanıdan "Brandonline" texnologiyası sizə mükəmməl köməkçi olacaq.
Cəmi 21 günə hər sahibkar ona məxsus brendə tam şəkildə uyğunlaşdırılmış onlayn dükanı və Android/ OS mobil tətbiqlərini əldə edə bilər. Rahat idarəetmə sistemi, sadə interfeys, PUSH və SMS bildirişləri vasitəsilə reklam elanlarının göndərilməsi... Bu, hələ hamısı deyil! Vebsaytın və mobil tətbiqinin strukturuna aşağıdakılar daxildir:
- Kontent üzrə axtarış optimallaşdırılması üçün zəruri olan bütün məlumatları birləşdirən SEO modulu;
- Müştəri bazasını idarə etməyə, tapşırıqların icra müddətinə nəzarət etməyə, habelə satış effektivliyini artırmağa imkan yaradan mini-CRM sistemi;
- Tək səbət sistemi.
"Brandonline" satışın daha asan yoludur!
Daha ətraflı məlumatla www.brandonline.az vebsaytında və ya (+994 12) 480 15 74 nömrəsinə zəng edərək tanış ola bilərsiniz.
Qeyd etmək istərdik ki, "Cubics Technology" LLC "Pasha Bank"ın texnoloji tərəfdaşıdır.
Özündə sadəlik və rahatlığı cəmləşdirən və ən qabaqcıl texnologiyalardan istifadə edən bu şirkət sizə ən yaxşısını təklif edir. /oxu.az