"City Garden Narimanov"da mənzillər qısa müddətdə təhvil veriləcək
Mənzil sahibi olmaq istəyənlərə Kristal Abşerondan sevindirən xəbər var.  Belə ki, "City Garden Narimanov" layihəsində premium mənzil satışları geniş seçim imkanları ilə davam edir.
Layihənin birinci mərhələsində satışları davam edən mənzillərdə artıq premium təmir işləri tamamlanmaq üzrədir və qısa müddətdə sakinlərə təhvil veriləcək.
Bu hazır mənzil axtaranlar üçün əsl fürsətdir.
Müxtəlif sahələrdə mənzil seçimləri təklif edən bu layihədə 2, 3, 4 otaqlı və studiya mənzillər mövcuddur.
Xüsusilə, sərfəli ilkin ödənişlə geniş mənzil axtaranlar üçün  127,42 kv.m-lik 4 otaqlı mənzil  və əlverişli qiymətlə optimal planlanmış ev arzulayanlar üçün isə 68,41 kv.m sahəyə malik 3 otaq studiya mənzil xüsusi maraq doğurur.
Hazırda müştərilər bu mənzilləri 20% ilkin ödənişlə əldə edə bilərlər ki, bu da mənzilləri daha əlçatan edir.  Həmçinin, qeyd olunan mənzilləri 50% ilkin ödəniş və 18 ayadək faizsiz daxili kredit ilə almaq mümkündür.
Mənzil sahiblərinə geniş sahəli və komfortlu yaşam tərzi vəd edən "City Garden Narimanov"da hər detala xüsusi diqqət yetirilib.
Bu premium layihə həm rahatlıq, həm də yüksək standartlara uyğun inşa edilmişdir və şəhərin mərkəzi hissəsində yerləşməyi ilə müştərilərə müxtəlif imkanlar təqdim edir.
"City Garden Narimanov"da mənzillərin təmirində Almaniyanın "Grohe" və "Hansgrohe" hamam aksesuarları, Amerikanın "Guardian Glass" pəncərə şüşələri, İtaliyanın "Prysmian" yanmayan kabelləri və İtaliyanın "Gewiss" elektrik açarları və aksesuarları kimi keyfiyyətli Avropa brendlərindən istifadə olunur.
"City Garden Narimanov" layihəsi şəhərin əsas infrastrukturlarına yaxın yerləşməsi ilə də fərqlənir. Nəriman Nərimanov metro stansiyasına, böyük ticarət mərkəzlərinə və sosial obyektlərə olan yaxınlıq sakinlərin gündəlik həyatını daha rahat edir.
20 ilədək ipoteka krediti şərtləri ilə "City Garden Narimanov"dan siz də mənzil əldə edə bilərsiniz.