Doğru yolda yeni karyera imkanları: Birbank-ın "PO Growth" proqramına start verildi
Doğru yolda yeni karyera imkanları: Birbank-ın Birbank-ın gəncmütəxəssislərin peşəkar inkişafını dəstəkləmək məqsədilə həyata keçirdiyi "POGrowth" proqramına start verildi.
Daim ən son rəqəmsal yeniliklər və bank məhsulları təqdim edən Birbank 3milyondan çox aktiv istifadəçisi olan mobil tətbiqi, 119 filialı və 54 şöbəsindənibarət Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi ilə müştərilərinin xidmətindədir.Bank 2025-ci ilədək ölkənin birinci bankı Kapital Bank adı altında müştərilərinəxidmət göstərib və Paşa Holding-ə daxildir. Kapital Bank isə hazırda maliyyəinstitutu olaraq fəaliyyətini davam etdirir. Bankın məhsul və xidmətləri barədədaha ətraflı məlumat almaq üçün   saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankınmüxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz.
İqtisadiyyat     Baxılıb: 251   Tarix: 11 mart 2025
son xeberler yeni xeberler azerbaycan xeberleri son xeberler az bugünkü son xəbərlər cəbhədən son xəbərlər cəbhədən son məlumat