Doğru yolun başlanğıcı: Kapital Bank 150 illik yubileyini Bakı Dövlət Universitetinin tələbələri ilə birlikdə qeyd edib
Doğru yolun başlanğıcı: Kapital Bank 150 illik yubileyini Bakı Dövlət Universitetinin tələbələri ilə birlikdə qeyd edibÖlkənin birinci bankı Kapital Bank150 illik yubileyi münasibətilə Bakı Dövlət Universiteti ilə birgə "Doğruyolun başlanğıcı" adlı təlim proqramı təşkil edib. Tədbir çərçivəsindətələbələr üçün müxtəlif təlimlər, intellektual və əyləncəli oyunlar keçirilibvə qalib komandaya kubok təqdim olunub. Tədbirin əsas məqsədi tələbələrin şəxsi inkişafına və karyera planlamasına dəstək vermək olub.
Təlim proqramı çərçivəsində KapitalBank-ın əməkdaşlarının iştirakı ilə "Şəxsi inkişaf və kollektivlə işləməbacarıqları", "İT təhlükəsizlik", "İş mühitində hüquqlarınız" , "Karyeraplanlaması və yüksəlişi" kimi mövzularda təlimlər keçirilib.
Tədbirin açılış mərasimində çıxışedən BDU-nun sosial məsələlər, tələbələrlə iş və ictimaiyyətlə əlaqələr üzrəprorektoru Əliş Ağamirzəyev universitetdə həyata keçirilən sosial layihələrdəndanışıb, Kapital Bank ilə birgə layihənin gənclərin karyera quruculuğundafaydalı olacağını bildirib.
Qeyd edək ki, təlim proqramında "BDUkönüllüləri" təşkilatının, Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin və TələbəGənclər Təşkilatının 100-dən çox üzvü də iştirak edib.
Ölkənin birinci bankı olan KapitalBank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi, 119filialı və 53 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul vəxidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün saytına, 196Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinəmüraciət edə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün— , Birbankkartı sifarişi üçün — . / azxeber.com