Qarabağda ləğv edilmiş qondarma rejimin terror birləşməsinin keçmiş komandiri Samvel Babayan Ermənistan Baş naziri Nikol Paşinyanın "Qarabağ hərəkatını davam etdirməməliyik" bəyanatına cavab verib. KONKRET. -a istinadl
Qazaxıstanlı nazir: Bakı və İrəvanın siyasi iradəsi regionun tarixində yeni səhifə açır
Ermənistan-Azərbaycan münasibətlərinin normallaşması bir çox ölkələrin Cənubi Qafqazın geostrateji imkanlarından faydalanması üçün geniş perspektivlər açır. "Report"un Qazaxıstan bürosunun məlumatına görə, bun
Tramp-Putin sövdələşməsi: "The Telegraph" Trampın Ukrayna planını ifşa etdi - ŞOK TƏFSİLAT
"The Telegraph" ifşası: Trampın "minerallar sazişi" Zelenskiyə təzyiq, Putinə qaz imperiyasını bərpa şansı yaradır. ABŞ prezidenti Donald Trampın hazırladığı və "The Telegraph" tərəfindən əl
Alyona Əliyeva Ramazan bayramı münasibətilə paylaşım edib - FOTO
Prezident İlham Əliyevin gəlini Alyona Əliyeva sosial media hesabında Ramazan bayramı münasibətilə paylaşım edib. xəbər verir ki, paylaşımda deyilir:. "Hörmətli dostlar!. Müqəddəs Ramazan bayramınızı səmimi qəlbdən təbri
Avropanın ən təhlükəli iki siyasətçisi - Alman nəşri
Böyük Britaniyanın Baş naziri Keyr Starmer və Fransa Prezidenti Emmanuel Makron bugünün ən təhlükəli siyasətçiləridir və onların hərəkətləri qlobal münaqişəyə səbəb ola bilər. KONKRET.azxəbər verir ki, bu barədə Almaniyanı
İmamoğlunun telefonu araşdırıldı - Digər şübhəlilərlə əlaqəsi olub
İstanbul Böyükşəhər Bələdiyyəsinin sabiq sədri Əkrəm İmamoğlunun polisə təhvil vermədiyi ikinci mobil cihazının HTS qeydləri əldə olunub. "Qafqazinfo"-ya istinadən xəbər verirki, onun eyni istintaqda həbs edilə
Japarov Ərdoğana zəng etdi
Qırğızıstan prezidenti Sadır Japarov türkiyəli həmkarı Rəcəb Tayyib Ərdoğanla telefon danışığı aparıb. KONKRET.azxəbər verir ki, Qırğızıstan prezidenti Türkiyədə baş verən son hadisələrdən narahatlığını bildirib, Bişkeki
Yaşar Gülər: Türkiyə Azərbaycanın haqlı mübarizəsinə dəstək verməyə davam edir
Türkiyə Azərbaycanın haqlı mübarizəsinə dəstək verməyə davam edir. "Report"a istinadən xəbər verir ki, bunu Türkiyənin milli müdafiə naziri Yaşar Gülər Çanaqqalada Amfibiya Korpusu Komandanlığında bayram namazın