"Fənərbağça"nın yeni futbolçusundan "Qalatasaray"a QICIQ doğuran MESAJ
" class="imgbcode" />"Fənərbağça"ya transfer olunan Allan Saint-Maksimin sosial şəbəkədə "Qalatasaray" və "Trabzonspor" azarkeşlərinə verdiyi cavablarla idman ictimaiyyyətində gündəm yaradıb.
KONKRET.azxəbər verir ki, "Fənərbaxça"nın yeni transferi Allan Saint Maksim sarı-göy rəngli forma geyindikdən sonra bu açıqlama ilə çıxış edib:
"Hər dəfə "Fənərbaxça"nın matçlarına baxanda, azarkeşlərin yaratdığı gözəl atmosferi hiss etmək üçün televizorun səsini artırırdım! İndi mən bunu birbaşa sahədə təcrübə edə biləcəyəm.
Bu inanılmaz fürsət, klubun məni bura gətirməkdə göstərdiyi inanılmaz əzm və "Fənərbaxça"nın mənim üçün doğru yer olduğuna inandıran "xüsusi şəxs"in ruhlandırıcı sözləri sayəsində deyilənlər mümkün oldu. Bu etimadı layiqincə yerinə yetirmək üçün hər şey etməyə hazıram!
Təsəvvür edə bilməzsiniz ki, mən Fənərbaxça tərəfdarı olduğum üçün necə xoşbəxtəm və necə enerjim var! İçimdə bir ehtiras alovlanır və mən komandanı qürurlandırmaq üçün əlimdən gələni edəcəyəm!".