Şuşa şəhərində 10 yeni bina inşa olunur. "Qafqazinfo"ya istinadən xəbər verir ki, bunu jurnalistlərə açıqlamasında Şuşa Şəhəri Dövlət Qoruğu İdarəsinin icraçı direktorunun müavini Vüqar Məhərrəmov bildirib. Onu
Sakinlər üçün bütün şərait YARADILDI: Ağdamda həyata keçirilən layihələr hansılardır?
Baku TV Ağdam şəhərinin mərkəzindən 6 kilometr məsafədə yerləşən Sarıcalı kəndində həyata keçirilən yenidənqurma işləri barədə reportaj hazırlayıb. Qeyd edilib ki, təməli Prezident İlham Əliyev tərəfindən 2022-ci ilin oktyabrı
Ermənistan silahlı qüvvələri növbəti dəfə təxribatlara əl atıb
Martın 29-u axşam və 30-u səhər saatlarında Ermənistan silahlı qüvvələri pilotsuz uçuş aparatı və dronlar vasitəsilə Qerenzur yaşayış məntəqəsi istiqamətində yerləşən mövqeləri ilə üzbəüz istiqamətdəki Azərbaycan Ordusunu
İftar vaxtı – 29 mart 2025: Ramazanın 29-cu günü
Sabah Ramazan ayının 29-cu günüdür. xəbər verir ki, sabah imsak vaxtı saat 05:02, iftar isə 19:17-dədir. İmsak duası:. "Allahummə ğəşşini fihi bir-rəhməh. Vərzuqni fihit-tovfiqə vəl-isməh. Və təhhir qəlbi min ğəyabihit-tuhməh
Avant Group' Bakıda ağacları kəsərək təbiətə 117 min manat ziyan vurub
Yasamal rayonu, Şərifzadə küçəsi, köhnə "Azon Zavod"un ərazisində ağacların kəsilməsi ilə bağlı Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyinin Dövlət Ekoloji Təhlükəsizlik Xidmətinə daxil olan şikayət Xidmətin əməkdaşlar
DB Azərbaycanda bu layihəyə 173,5 milyon ayırdı
Dünya Bankı bu gün Azərbaycan Bərpaolunan Enerjinin Miqyasının Genişləndirilməsi Layihəsini (AZURE) təsdiq edib. xəbər verir ki, bu layihə Azərbaycanın elektrik ötürücü şəbəkəsini gücləndirəcək, ölkəyə öz enerji qarışığın
Azərbaycan Ordusunun hərbi qulluqçusu dünyasını dəyişib
Azərbaycan Ordusunun hərbi qulluqçusu dünyasını dəyişib. Bakıvaxtı.az-a istinadən xəbər verir ki, Heydər Əliyev adına Hərbi İnstitutun kursantı Elnur Əliyev vəfat edib. Məlumata əsasən, onun ürək çatışmazlığından öldüyü bildirilir
Azərbaycan hava limanları yay-yaz uçuş cədvəlinə keçir
Martın 30-dan etibarən Heydər Əliyev Beynəlxalq Aeroportu və Azərbaycanın regional hava limanları 25 oktyabr tarixinədək qüvvədə olacaq yaz-yay uçuş cədvəlinə keçir. aeroporta istinadən xəbər verir ki, yeni mövsüm çərçivəsind
Küləkli hava ilə bağlı sarı və narıncı xəbərdarlıq
Milli Hidrometeorologiya Xidməti martın 31-də Bakıda və Abşeron yarımadasında, eyni zamanda bəzi bölgələrdə gözlənilən küləkli hava şəraiti ilə bağlı sarı və narıncı xəbərdarlıq verib. Bu barədə -a Milli Hidrometeorologiy
yeni xeberler son xeberler azerbaycan xeberleri maraqlı xəbərlər bu gunun xeberleri haqqinda melumat meherremlik 2025 az xeber