Mingəçevirdə evdən 71 yaşlı qadının meyiti aşkarlanıb
Mingəçevirdə yaşadığı evdən 71 yaşlı qadının meyiti aşkarlanıb. Trend-ə istinadən xəbər verir ki, meyit şəhərin Təbriz küçəsində tapılıb. Şəhər sakini 1954-cü il təvəllüdlü Əhmədova Gülçöhrə yaşadığı mənzildən ölü vəziyyətd
Hövsanda çirkab su zirzəmilərə dolub: 'Milçək əlindən oturmaq olmur
Hövsan qəsəbəsinin Ruslan Rəcəbov küçəsində su xəttinin partlaması nəticəsində gölməçə yaranıb və ərazidəki tullantılar içməli suya qarışır. Sakinlər deyirlər ki, çirkab su zirzəmilərə dolur, evlərin divarları isə çatlamağ
Son 5 gün ərzində Bakıya region avtovağzallarından 2 847 reyslə 25 790 sərnişin daşınıb. Bu barədə -a AYNA-dan bildirilib. Qeyd edilir ki, bölgələrdən paytaxta sərnişin axınının çox olduğu nəzərə alınaraq, vətəndaşlara biletlərin
Azərbaycanda professor vəfat etdi
Azərbaycan Tibb Universitetinin (ATU) II Daxili xəstəliklər kafedrasının professoru, tibb elmləri doktoru Tamfira Əliyeva vəfat edib. xəbər verir ki, bu barədə universitet məlumat yayıb. Qeyd edək ki, T.Əliyeva 1968-1974-c
Fərhad Əhmədov mənə bir milyon dollar bağışlayıb' - Hacı Qalibdən şok açıqlama
Xəbər verdiyimiz kimi, sabiq millət vəkili Hacı Qalib Salahzadə 35-ci dəfə Həcc ziyarətində olub. Sabiq millət vəkili bu məsələlərlə bağlı -a açıqlamasında böyük səs-küyə səbəb olacaq açıqlama verib. Hacı Qalib məşhur azərbaycanl
Dollar uçur, iqtisadi böhran səngimək bilmir
Son günlərdə İranın valyuta bazarında ABŞ dollarının məzənnəsində əhəmiyyətli artım müşahidə olunmuşdur. 2025-ci ilin mart ayının sonlarında dolların qiyməti rekord səviyyəyə çataraq, 1 ABŞ dolları üçün 104,760 tümənə yüksəlmişdir
Aprelin 1-i hansı günün dərsləri keçiriləcək?
Aprelin 1-də təhsil müəssisələrində həftənin 5-ci gününə aid dərslər tədris olunacaq. xəbər verir ki, Baş nazir Əli Əsədovun Qərarına əsasən, 2025-ci il 27 və 28 mart iş günləri ilə müvafiq olaraq 10 mart və 1 aprel istirahə
yeni xeberler azerbaycan xeberleri son xeberler son xeber az sou xeberler bugun en son xeberler bu gun dunyada son xeberler