Birbank təqaüdçülər üçün maliyyə rahatlığını artıran yeni fürsət təqdim edir. xəbər verir ki, bankdan təqaüd alan şəxslərə özəl sərfəli nağd kredit kampaniyasına start verilir. Kampaniya çərçivəsində müştərilər "Gündəli
Birbank debet kartları arasında köçürmələr limitsiz və komissiyasızdır
Maliyyə bazarında texnoloji həlləri ilk tətbiq edən brendlərdən olan Birbank milyonlarla müştərisinə daha rahat, əlçatan maliyyə alətləri təqdim edir. xəbər verir ki, bank xüsusən də  müştərilərin kartdan karta köçürmələrdə əlavə ödəniş
Bank Respublika müştəriləri rəqəmsal risklərə qarşı diqqətli olmağa çağırır
Bank Respublika, hazırda 110-dan çox ölkədə qeyd edilən Beynəlxalq Təhlükəsiz İnternet Günü münasibətilə müştərilərini rəqəmsal mühitdə artan fırıldaqçılıq (fraud) risklərinə qarşı diqqətli olmağa çağırır. Qeyd edək ki, Beynəlxal
Azərbaycan nefti ucuzlaşdı
Azərbaycan nefti ucuzlaşıb.  xəbər verir ki, dünya bazarında "Azeri Light" markalı Azərbaycan neftinin 1 barelinin qiyməti 0,03 ABŞ dolları və ya 0,04 % azalaraq 69,77 ABŞ dolları təşkil edib