Kapital Bank COP29-da iştirakını davam etdirir
Xəbər verdiyimiz kimi paytaxtBakıda Birləşmiş Millətlər Təşkilatının İqlim Dəyişmələri üzrə ÇərçivəKonvensiyasının Tərəflər Konfransının 29-cu sessiyası öz işinə başlayıb.
azxeber.com xəbər verir ki, konvensiyanın tərəf dövlətlərinin prezidentlərinin, hökumət başçılarının, yüksəkvəzifəli şəxslərin iştirak etdiyi tədbirdə ölkənin birinci bankı Kapital Bank-da Paşa Holding nümayəndə heyətinin tərkibində iştirak edir.
Dayanıqlıinkişafa və ətraf mühitin qorunmasına daim həssas yanaşan Kapital Bank üçün butədbir xüsusi əhəmiyyət daşıyır. Belə ki, bankın COP29-da iştirakı iqlim dəyişikliyiilə mübarizədə həm yerli, həm də qlobal səviyyədə töhfə vermək məqsədi daşıyır.Bu məqsədlə tədbirin Yaşıl zona hissəsində Kapital Bank-a məxsus stend qurulub.Stenddə bankın rəsmi nümayəndələri iştirakçılarlarla fikir mübadiləsi aparır, təcrübələrinibölüşür, qonaqların suallarını cavablandırırlar.
Eynizamanda bir neçə mövzuda təşkil edilən panellərdə Kapital Bank-ın rəsmi nümayəndələritəmsil olunurlar. Tədbirin 2-ci günündə bankın İdarə Heyətinin sədri, Başİcraçı direktor Fərid Hüseynov "Korportaiv Dayanıqlılıq" mövzusunda keçirilənpaneldə spiker olaraq iştirak edib. Sədr çıxışında uzunmüddətli inkişafın təməlindəməhz dayanıqlı yanaşmasının durduğunu vurğulayıb: "İqlim dəyişikliyi, sosial bərabərlikvə etik idarəetmə kimi məsələlər müasir biznesin ayrılmaz tərkib hissəsidir.Dayanıqlı gələcək üçün ekoloji faktorlar nəzərə alınmalı, innovativtexnologiyalara sərmayə artırılmalıdır. Biz dayanıqlı maliyyə həlləri təqdimetməklə, yalnız müştərilərimizin deyil, eyni zamanda bütün cəmiyyətin gələcəyinidüşünürük".
Tədbirin4-cü günündə isə Kapital bank-ın İdarə Heyətinin üzvü, Baş Korporativ satışinzibatçısı Fərid Hidayətzadə "Azərbaycanda Dayanıqlı KOS mühiti" mövzusundabaş tutacaq paneldə spiker olaraq iştirak edəcək.
Butarixi konfransın iştirakçısı olmaq istəyən hər kəs iticket.az saytından ödənişsizolaraq bilet əldə edərək tədbirdəiştirak edə bilər.
Ölkənin birinci bankı olan KapitalBank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi, 119filialı və 53 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul vəxidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankınmüxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz. Nağd pulkrediti sifarişi üçün— , Birbank kartı sifarişi üçün — .