Kapital Bank-dan mükafatlarla dolu "50 gün 50 hədiyyə" lotereyası
4 müştərinin maksimum 10 000 AZN olmaqla bütünkredit məbləği Kapital Bank tərəfindən ödəniləcək.
Kapital Bank nağd pulkrediti alan müştərilər üçün xüsusi bir təkliflə gəlir: "50gün 50 hədiyyə" adlı stimullaşdırıcı lotereya! Şərtlərə görə 15 aprel-3 iyun 2024-cü il tarixlərində "Gündəlik təlabat krediti" üçün müraciət edən müştəriləravtomatik olaraq lotereyada iştirak edib, qalib ola bilərlər.
3 tirajdan ibarət lotereyada1-ci və 2-ci tirajın hərəsində 23 nəfər olmaqla 46 qalibin maksimum 500 AZNaylıq kredit ödənişi, son tirajda isə 4 müştərinin maksimum10 000 AZN olmaqla bütün kredit məbləği Kapital Bank tərəfindən ödəniləcək.
"Gündəlik təlabat krediti"nionlayn kanallardan (kapitalbank.az, birbank.az və Birbank mobil tətbiqi) müraciətedərək əldə edən müştərilər lotereyada 5 iştirak şansı, filiala müraciət edərək kredit əldə edən müştərilər isə1 iştirak şansı qazanırlar.
Ətraflı məlumat üçün:
Qeyd etmək lazımdır ki, rəsmigəliri olan hər kəs Kapital Bank-dan 50 000 AZN-dək "Gündəlik təlabatkrediti"ni illik 10.9% dən başlayaraq 59 ayadək müddətə əldə edə bilərlər.
Ölkənin birinci bankı olanKapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi,117 filialı və 53 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləribarədə daha ətraflı məlumat almaq üçün saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinəmüraciət edə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün— , Birbank kartı sifarişiüçün — . / azxeber.com