Kapital Bank' ev tikintisi üçün ipotekanı əlçatan edib
"Kapital Bank" hər zaman ev sahibi olmaq arzusunda olanlar üçün sərfəli şərtlərlə müxtəlif ipoteka kreditləri təklif edir. Belə ki, öz torpaq sahələrində fərdi yaşayış evi tikmək istəyənlər artıq daha uyğun və yenilənən şərtlərlə bu kredit məhsulundan yararlana bilərlər.
Tikinti işləri həm fərdi olaraq, həm də "Kapital Bank"la partnyor olan tikinti şirkətləri vasitəsilə də aparıla bilər. Müştərilər kredit üzrə müraciətlərini (+994 50) 999 81 96 WhatsApp nömrəsinə ünvanlaya bilərlər. Ətraflı məlumat üçün – .
Ölkənin birinci bankı olan "Kapital Bank" PAŞA Holding-a daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi – 104 filialı və 23 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün www.kapitalbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün – , BirKart sifarişi üçün – .