Kapital Bank-ın baş sponsorluğu ilə keçirilən Respublika Fənn Olimpiadaları yekunlaşdı
Ölkəninbirinci bankı Kapital Bank-ın baş sponsorluğu ilə Azərbaycan Respublikası Elmvə Təhsil Nazirliyi tərəfindən 2023-2024-cü tədrisili üzrə keçirilənRespublika Fənn Olimpiadaları başa çatıb. Ümumilikdə 62 mindən çox şagirdin qeydiyyatdan keçdiyi olimpiadalar 8-11-ci sinif şagirdləri arasında, 8 fənn üzrə,143 mərkəzdə təşkil edilib. Şagirdlər biliklərini Azərbaycan dili və ədəbiyyat,riyaziyyat, fizika, kimya, biologiya, informatika, tarix və coğrafiya fənləriüzrə 3 turda sınayıblar.portal.edu.az platformasıüzərindən elan edilib.
Ölkəninbirinci bankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ənböyük filial şəbəkəsi, 119 filialı və 53 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir.Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün saytına,196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinəmüraciət edə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün— , Birbank kartısifarişi üçün — . / azxeber.com