Kapital Bank-ın COP29 gündəliyi: Yaşıl gələcək üçün yeni perspektivlər yaratmağa davam edirik
İqlim dəyişikliyiilə mübarizə məqsədi daşıyan, dünyaliderləri, alim və mütəxəssisləri bir araya gətirən ən vacib qlobal tədbirlərdənbiri,BMT-nin İqlim Dəyişikliyiüzrə Konfransı COP29 uğurla davam edir. Ölkənin birinci bankı Kapital Bank konfransda Paşa Holding nümayəndə heyətinin tərkibində iştirak edir. TədbirinYaşıl zona hissəsində Kapital Bank-a məxsus stend qurulub. Stenddə bankın rəsminümayəndələri iştirakçılarla fikir mübadiləsi aparır, təcrübələrini bölüşür,qonaqların suallarını cavablandırırlar.
Eyni zamanda bankın rəsmi nümayəndələri təşkiledilən panellərdə aktiv olaraq iştirak edirlər. Ötən gün Kapital Bank-ın təşkilatçılığıilə "Azərbaycanda Dayanıqlı KOS mühiti" mövzusunda panel müzakirəsi baş tutub."Deloitte Azərbaycan"-ın Vergi və HüquqPraktikasının rəhbəri Nuran Kərimovun moderatorluğu ilə keçirilən müzakirədə KapitalBank-ın İdarə Heyətinin üzvü, Baş Korporativ satış inzibatçısı Fərid Hidayətzadə,Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri Orxan Məmmədov,Paşa Bank-ın Korporativ və İnstitusional Bankçılıq sahəsinin lideri FəridQuliyev, "BİOROPEAN MMC"-nin direktoru Emin İlyas iştirak edib. Panel zamanıyeni ideyalar, sahibkarların problemləri, çıxış yolları, bu istiqamətdə dövlətvə özəl tərəfdaşlığı kimi məqamlar müzakirə edilib. Çıxışında yaşıliqtisadiyyatı dəstəkləyən ideyaların maliyyələşdirilməsinə toxunan Fərid Hidayətzadəbu mövzudakı perspektivlərdən danışıb.
Ölkəninbirinci bankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ənböyük filial şəbəkəsi, 119 filialı və 53 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir.Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və yaBankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz.Nağd pul krediti sifarişi üçün— , Birbank kartı sifarişi üçün — . / azxeber.com