Kapital Bank-ın iştirakı ilə Naxçıvanda ilk "Karyera sərgisi" keçirildi
Kapital Bank-ın iştirakı ilə Naxçıvanda ilk Naxçıvan MuxtarRespublikasında ilk dəfə Naxçıvan Muxtar Respublikasının AzərbaycanRespublikası Prezidentinin Səlahiyyətli Nümayəndəliyi, Naxçıvan MuxtarRespublikası Nazirlər Kabineti və Naxçıvan Dövlət Universitetinin birgətəşkilatçılığı ilə muxtar respublikasının 100 illik yubileyinə həsr olunmuş "Karyera sərgisi" keçirilib.
Ölkənin birincibankı Kapital Bank-ın da iştirak etdiyi tədbirdə 60-dan çox dövlət, özəl vəqeyri-hökümət təşkilatları iştirak edib.
Sərgidə xüsusistendi olan Kapital Bank-ın əməkdaşları bankda işləmək istəyən namizədləri karyeraimkanları və işə qəbul prosesi haqqında ətraflı məlumatlandırıblar. NamizədlərKapital Bank-ın stendində öz CV-lərini təqdim etmək və vakansiyalar haqqındadaha ətraflı məlumat almaq imkanına sahib olublar. Bankın nümayəndələrigənclərə işə qəbul prosesində uğur qazanmaları üçün məsləhətlər verib vəonların suallarını cavablandırıblar.
Kapital Bank-ın Korporativsatışlar departamentinin Naxçıvan zonası üzrə meneceri Murad Sevdimalıyev sərgidəbankın iştirakının əhəmiyyətini vurğulayıb. "Biz Kapital Bank olaraq, hər zamangənclərin karyera inkişafına dəstək olmağa hazırıq. Naxçıvan MuxtarRespublikasının 100 illik yubileyi münasibətilə keçirilən bu karyera sərgisi gəncləriniş dünyası ilə tanış olması və peşəkar həyatlarına uğurlu başlanğıc etməsi üçünböyük bir fürsətdir".
Kapital Bank butip əhəmiyyətli sərgilərdə iştirak etməklə regionun iqtisadi inkişafına vəgənclərin peşəkar həyatlarına töhfə verməyə davam edəcək.
Ölkənin birincibankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filialşəbəkəsi, 120 filialı və 53 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankınməhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün saytına, 196 SorğuMərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciətedə bilərsiniz.Nağd pulkrediti sifarişi üçün—, Birbank kartı sifarişi üçün —. / azxeber.com